sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

SparkFun LumiDrive LED Sürücü

Ürün Kod: MP01569
Tedarikçi Kod: DEV-14779
(0 Yorum)
691,71 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
830,05 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • SparkFun LumiDrive LED Sürücü

  LumiDrive LED Sürücüsü, SparkFun'un mikro denetleyiciler üzerindeki Python ile ilgili her şeye girişidir. SparkFun LumiDrive ile bir dizi APA102'yi doğrudan kartın kendisinden kontrol edebilecek ve kişiselleştirebileceksiniz. Adreslenebilir LED şeridinizle etkileşim kurmak için kendi harici düğmelerinizi, anahtarlarınızı ve diğer arabirimleri birleştirmek için yerleşik SAMD21G-AU mikro denetleyicisinden bir dizi analog ve dijital pin ayırdık.

  Arduino'ya benziyor, ancak kod yüklemeye ve derlemeye gerek yok. LumiDrive, taktığınızda bilgisayarınızda bir USB sürücü gibi açıldığından ve yazdığınız kod doğrudan sürücünün içinde bulunduğundan, bir Arduino cihazına çok benziyor. Kodu yüklemeniz ve derlemeniz gerekmemesi, onu geleneksel Arduino'nuzdan harika bir geçiş LED sürücüsü yapar!

  SparkFun LumiDrive, bir 3.1 USB bağlantı noktasından 1.5 Ampere kadar güç sağlayabilen bir USB-C konektörü, taşınabilir güç için bir LiPo konektörü ve şarj devresinin yanı sıra size izin vermek için iki adet poke-home konektörü ile donatılmıştır. lehime ihtiyaç duymadan kabloları takın.

  Dökümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı SparkFun LumiDrive LED Sürücü SAMM Market’te

  SparkFun LumiDrive LED Sürücü ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.