sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

SparkFun Level Translator Breakout - PCA9306

Ürün Kod: MP01546
Tedarikçi Kod: BOB-15439
(0 Yorum)
132,88 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
159,46 TL
Stok Miktarı : 4
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Her mühendisin ve hobicinin masasında olması gereken birkaç tane olmazsa olmaz pano vardır ve bu PCA9306 çift, çift yönlü voltaj seviyeli çevirmen koparma bunlardan biridir! Farklı parçalar iletişim kurmak için bazen farklı voltaj seviyeleri kullandığından, voltaj seviyesi çevirmenleri farklı parçaların güzel oynamasını sağlamanın anahtarı olabilir.

  PCA9306, düşük tarafta 1,2V ile 3,3V arasında ve yüksek tarafta 1,8V ile 5,5V arasında çalışan çift yönlü bir I2C-bus ve SMBus voltaj seviyesi çeviricisidir. Düşük ve yüksek taraf referans voltajlarınızı sırasıyla VREF1 ve VREF2'ye uygulayın, I/O'nuzu bağlayın ve bir yön pini kullanmadan iki yönlü voltaj çevirisini açmak için Enable pinini yüksek çalıştırın!

  Bu klasik kartı, yeni bir ayak izi kullanmak, ikinci bir topraklama pimi eklemek ve etkinleştirme pimini kırmak için güncelledik.

  Dokümanlar:

  Şematik

  Bağlantı Kılavuzu

  Datasheet (PCA9306DC)

  GitHub Donanım Deposu

  SparkFun Level Translator Breakout - PCA9306 ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.