sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Her mühendisin ve hobicinin masasında olması gereken birkaç tane olmazsa olmaz pano vardır ve bu PCA9306 çift, çift yönlü voltaj seviyeli çevirmen koparma bunlardan biridir! Farklı parçalar iletişim kurmak için bazen farklı voltaj seviyeleri kullandığından, voltaj seviyesi çevirmenleri farklı parçaların güzel oynamasını sağlamanın anahtarı olabilir.

  PCA9306, düşük tarafta 1,2V ile 3,3V arasında ve yüksek tarafta 1,8V ile 5,5V arasında çalışan çift yönlü bir I2C-bus ve SMBus voltaj seviyesi çeviricisidir. Düşük ve yüksek taraf referans voltajlarınızı sırasıyla VREF1 ve VREF2'ye uygulayın, I/O'nuzu bağlayın ve bir yön pini kullanmadan iki yönlü voltaj çevirisini açmak için Enable pinini yüksek çalıştırın!

  Bu klasik kartı, yeni bir ayak izi kullanmak, ikinci bir topraklama pimi eklemek ve etkinleştirme pimini kırmak için güncelledik.

  Dokümanlar:

  Şematik

  Bağlantı Kılavuzu

  Datasheet (PCA9306DC)

  GitHub Donanım Deposu

  SparkFun Level Translator Breakout - PCA9306 ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

SparkFun Level Translator Breakout - PCA9306

Sparkfun

Ürün Kod:

MP01546

Tedarikçi Kod: BOB-15439
72,88 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
86,00 TL
Stok : Stokta Yok
Stoklara düşünce haber ver
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.