sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 12 x 5050 RGB LED

Ürün Kod: MP01767
Tedarikçi Kod: 1643
(0 Yorum)
340,07 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
408,08 TL
Stok Miktarı : 5
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 12 x 5050 RGB LED

  12 adet ultra parlak akıllı LED NeoPiksel, 1,5" (37 mm) dış çapa sahip bir daire içinde düzenlenmiştir. Halkalar 'zincirlenebilir' - birinin çıkış pinini diğerinin giriş pinine bağlayın. Sürücü çipi LED'in içinde olduğundan her LED adreslenebilir.Her biri ~18mA sabit akım sürücüsüne sahiptir, bu nedenle voltaj değişse bile renk çok tutarlı olacaktır ve tasarımı ince yapmak için harici şok direnci gerekmez Her şeyi 5VDC ile güçlendirin ve rock yapmaya hazırsınız.

  Çok zamanlamaya özel bir protokole sahip tek bir veri hattı vardır. Protokol zamanlamaya çok duyarlı olduğundan, AVR, Arduino, PIC, mbed vb. gibi gerçek zamanlı bir mikro denetleyici gerektirir. Linux tabanlı bir mikrobilgisayar veya netduino veya Basic Stamp gibi yorumlanmış bir mikro denetleyici ile kullanılamaz.Elle ayarlanmış montaj gerektirdiğinden, yalnızca AVR çekirdekleri içindir, ancak diğerleri bu çip sürücüsü kodunu taşımış olabilir, bu yüzden lütfen Google'da dolaşın. 8MHz veya daha hızlı bir işlemci gereklidir.

  Birleştirilmiş ve test edilmiş 12 ayrı adreslenebilir RGB LED ile tek bir halka olarak gelir.

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 12 x 5050 RGB LED SAMM Market’te

  NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 12 x 5050 RGB LED ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.