sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  ISD1820 Ses Kayıt ve Çalma Modülü

  Robotik ve elektronik sistemlerinize yeni özellikler eklemenizi sağlayan modül çeşitleri SAMM Market’te sizleri bekliyor. Ses dosyalarını kaydetmek sonrasında yeniden oynatmak için kullanabileceğiniz ISD1820 Ses Kayıt ve Çalma Modülü’ne uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Üzerinde ISD1820 entegresi bulunan bu ses kayıt modülü Arduino gibi mikrodenetleyiciler ile birlikte kullanılabilir. Bu modülü kartın üzerinde yer alan 3 adet butonu kullanarak kontrol edebilirsiniz.

  ISD1820 Ses Kayıt ve Çalma Modülü Özellikleri

  • Kart üzerine 10sn uzunluğunda doğal ses kaydı yapılabilmektedir.
  • 0,5W 8 Ohm'luk hoparlörü ile kaydedilen ses dosyası çalınabilmektedir. 
  • SD1820 entegresinin tüm kontrol pin’lerini kart üzerine çekilmiştir. Bu sayede Arduino başta olmak üzere birçok mikrodenetleyici platformu üzerinden kontrol edilebilir.
  • Çalışma Voltajı: 3.3V (Daha yüksek gerilim karta zarar verecektir.
  • Kart Boyutları: 37x54mm

  ISD1820 Kartın Kullanımı

  Kayıt modu için; REC butonuna basın. Kart üzerindeki RECLED ledi yandıktan sonra ses kaydına başlayın. Kayıt süresince REC butonunu basılı tutun. Kayıt sonrasında REC butonunu bırakın.

  Çalma modu için; kartın 3 ayrı kayıt çalma modundan birini seçebilirsiniz. PLAYE butonuna bir kere basılıp bırakıldığında kayıt bitene veya güç kesilene kadar kayıt çalınır. PLAYL butonuna basılı tutulduğu sürece kayıt çalınır. Playback modu olarak da bu butonu kullanabilirsiniz.

  REPEAT anahtarı sağa kaydırıldığında tekrar modu açılacak ve anahtar eski konumuna getirilene veya güç kesilene kadar kayıt çalınacaktır. 

  FT modu için; FT modunu aktif ederek mikrofondan alınan ses direkt olarak hoparlöre aktarılarak çalınabilir.

  Bu modların hiç biri beraber çalışmamaktadır. Beraber çalıştırılmaya çalışıldığında karta zarar verebilirsiniz. 

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı ISD1820 Ses Kayıt ve Çalma Modülü SAMM Market’te!

  Projelerinize ses kaydetme ve oynatma özelliği eklemek için ISD1820 Ses Kayıt ve Çalma Modülü’nü de alışverişinize dahil etmeyi unutmayın!

  Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

 • Ödeme Seçenekleri

ISD1820 Ses Kayıt ve Çalma Modülü

SAMM

Ürün Kod:

MP00501

Tedarikçi Kod: 423
17,00 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
20,06 TL
Stok : Stokta Var
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.