Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Arduino Usb Host Shield

Ürün Kodu : MP00437
Tedarikçi Kod: 404
Stok:
809,44 TL + KDV
746,91 TL + KDV
896,29 TL
%8 İndirim
EFT / Havale Fiyatı : 869,40 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Arduino Usb Host Shield

Fonksiyonel bir kart olan Arduino Usb Host Shield ile Arduino kartlarını HID birimi olarak kullanabilir, çeşitli birimler için USB üzerinden kartınızı kontrol edebilirsiniz. MAX3421E temelli olan bu kart 5V gerilim ile çalışır. Arduino kartınızın USB host özelliği kazanması ve dışarıdan bir USB aygıt taktığınızda onu tanıyıp hemen kullanabilmeniz için bu shield işinizi oldukça kolaylaştırır.

Arduino USB Host Shield full-speed peripheral veya full/low speed host USB 2.0 belirtimlerine uyumludur. Ayrıca Tinkerkit kartlar ile de uyumludur, herhangi bir Tinkerkit karta kolayca takıp uygulama geliştirilebilir.

Arduino USB Host Shield kart tarafından desteklenen cihazlar:

 • HID (Human Interface Device) cihazları (Klavye, mouse...)
 • Oyun Kolları (PS, Nintendo, Xbox360...)
 • USB-Seri Dönüştürücüler (FTDI, PL-2303 ve bazı cep telefonları..)
 • ADK özelliği olan Android Telefonlar ve Tabletler
 • Dijital Kameralar. Canon EOS, Powershot; Nikon DSLR aygıtlar
 • Bluetooth Donglelar
 • Veri depolama medyaları: harici hard diskler, USB stickler, kart okuyucular

Arduino projelerinin olmazsa olmazı shield’ler ile projelerinize yeni özellikler kazandırmak ve onu daha güçlü bir hale getirmek için aradığınız tüm parçalara en uygun fiyatlarla SAMM Market’ten ulaşabilirsiniz. Arduino Usb Host Shield için en uygun fiyatı SAMM Market’te bulabilirsiniz.

Arduino Usb Host Shield Teknik Özellikleri

 • Çalışma Gerilimi : 5V
 • USB Denetleyici : MAX3421E
 • Maksimum Akım: 400 mA

Arduino, SPI veriyolunu kullanarak (ICSP başlığı aracılığıyla) MAX3421E ile haberleşme yapmaktadır. Bu, Uno'daki dijital pimler 10, 11, 12 ve 13'te ve Mega'daki 10, 50, 51 ve 52 pimleri üzerindedir. Her iki panoda da, pim 10, MAX3421E'yi seçmek için kullanılır. 7, 8 ve 9 pinleri GPX, INT ve RES pinleri için kullanılır.

Uyarı:  Arduino Mega ADK ve Arduino Esplora gibi kartların USB Host özelliği bulunduğu için tekrardan bu shield’e ihtiyacınız yoktur.


Arduino USB Host Shield üzerine yerleştirilen konnektörler ise:

 • 2 TinkerKit Girişi: Arduino kartının A2 ve A3 analog girişlerine yönlendirilen ve beyaz etiketle IN2 ve IN3 olarak isimlendirilen pinlerdir.
 • 2 TinkerKit Çıkışı: Arduino kartının PWM çıkışarı olan pin5 ve pin6 yönlendirilen ve turuncu etiketle OUT5 ve OUT6 olarak isimlendirilen pinlerdir.
 • 2 TinkerKit TWI : 4 pinli ve beyaz renkli olan bu konnektörler Arduino kartının TWI arayüzüne bağlanmıştır.

Arduino Usb Host Shield ile Neler Yapabilirsiniz?

Arduino USB Host Shield  yardımı ile Arduino kartınızı telefon, klavye veya mous’a bağlayabilir, bluetooth dongle sayesinde kablosuz haberleşme yapabilirsiniz.

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Arduino Usb Host Shield SAMM Market’te!

Arduino’nuza Usb cihazı bağlamanıza olanak sağlayan Arduino Usb Host Shield satın almak için doğru adrestesiniz. Tüm Arduino Shield’ler ve kartlar en uygun fiyatlar ile SAMM Market’te sizleri bekliyor. Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 250 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

Ağırlık (Kg)
0.5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.