sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Arduino 9 Eksen Hareket Modülü

  Elektronik ve robotik projelerin vazgeçilmezi olan Arduino kartlar ve daha fazlası uygun fiyat avantajı ile SAMM Market’te sizleri bekliyor. Arduino 9 Eksen Hareket Modülü ile projelerinizde bir adım daha ileri gitmek için yapmanız gereken şey oldukça basit: Projelerinizde istediğiniz ölçümlemeler için kullanabileceğiniz Arduino 9 Eksen Hareket Modülü’nü SAMM Market avantajları ile keşfetmek ve siparişinizi oluşturmak!

  Arduino 9 Eksen Hareket Modülü Nedir?

  Bir ölçüm modülü olan Arduino 9 Axes Motion Shield, BNO055 yönlendirme sensörüne dayanmaktadır. Bu da şu anlama gelmektedir; Bosch firmasının BNO055 entegresi kullanılan bu modül üzerinde üç eksenli 14 bitlik bir ivmeölçer, saniyede ± 2000 derece aralığında üç eksenli bir 16-jiroskop ve üç eksenli bir jeomanyetik sensör içerir. BSX3.0 fusionLib yazılımı 32 bit bir mikroişlemci üzerinde koşar ve veri işleme yapar.

  Yani bu kart içinde ivme-ölçer, jiroskop ve manyotometre bulunmaktadır. Ayrıca bunlara ek olarak, Arduino 9 Eksen Hareket Modülü ile projelerinizde; Kuaterniyon, Euler açıları, Rotasyon vektörü, Doğrusal ivmelenme ve Yerçekimi vektörü gibi ölçümler de yapar.

  Arduino 9 Eksen Hareket Modülü Özellikleri

  Arduino 9 Eksen Hareket Modülü; Arduino Uno, Arduino Yun, Arduino Leonardo, Arduino Ethernet, Arduino Mega ve Arduino Due ile uyumludur.
  • Çalışma Gerilimi: 5V
  • Güç Tüketimi: 50mW

  Kısa tepki süresi ve yüksek hassasiyeti ile projelerinizde işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Herhangi bir hareketi algılama, düşük hızlı hareket veya hareketsizlik algılama kesmesi de bulunur.

  Arduino 9 Eksen Hareket Modülü ile Neler Yapabilirsiniz?

  Arduino 9 Eksen Hareket Modülü’nü hareket algılama temelli projelerinizde kullanabilirsiniz. Uygulama alanları daha çok, cep telefonları, notebook’lar, 3D uzaktan kontroller, hareket algılamalı oyun konsollarıdır.

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Arduino 9 Eksen Hareket Modülü SAMM Market’te!

  Hareket algılama ve ölçme için projenizin oryantasyonunu en iyi şekilde takip etmenize yarayacak Arduino 9 Eksen Hareket Modülü’ne en uygun fiyatlarla SAMM Market aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

 • Ödeme Seçenekleri

Arduino 9 Eksen Hareket Modulü

Arduino

Ürün Kod:

MP00438

Tedarikçi Kod: A000070
575,19 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
678,72 TL
Stok Miktarı : 4
ucretsiz-kargo
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.