Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Arduino 4'lü Röle Shield (Orijinal)

Ürün Kodu : MP00564
Tedarikçi Kod: A000110
Stok:
841,01 TL + KDV
1.009,21 TL
EFT / Havale Fiyatı : 978,93 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Arduino 4'lü Röle Shield (Orijinal)

Ev kontrol sistemleri oluşturmak ve farklı cihazların kontrolünü sağlayabileceğiniz projeler geliştirmek için ihtiyacınız olan her şey SAMM Market’te sizleri bekliyor. Bu sistemleri oluşturmak için ise röleler, en çok aranan parçalar arasında yer alıyor. Yüksek akım çeken cihazların kontrolünü sağlamak Arduino Röle kartlar ile oldukça kolaylaşıyor. Arduino Röle kartı kullanımı sayesinde akım ve voltaj limitleri yüzünden projeleriniz daha kontrol edilebilir oluyor.

Orijinal Arduino 4’lü Röle kartı üzerinde her bir röleye ait ortak C, NO, NC pinleri bulunuyor. Ayrıca kart üzerinde bulunan 4 adet LED, rölelerin açık ve kapalı olması hakkında bilgi veriyor. NO veya NC olarak iki şekilde devrelerinize bu kartı bağlayarak kontak oluşturabilir, istediğiniz sistemi yapabilirsiniz.

Yüksek akım çeken cihazlar için anahtarlama görevi gören Arduino 4'lü Röle Shield için hemen siparişinizi verin, projelerinizde kolaylıkla kullanım sağlayacağınız bu ürüne SAMM Market avantajları ile sahip olun.


Röle Nedir? Ne İşe Yarar?

Bir devre elemanı olan röleler, elektromanyetik çalışır. Akım verildiği takdirde bir başka elektrik devresinin açılıp kapanmasını sağlayarak elektriksel anahtar görevi görür.

Arduino 4'lü Röle Shield Özellikleri

  • Çalışma Gerilimi: 5V
  • Maximum Gerilim: 48V
  • Maximum Switch Capacity: 60 W
  • Tek Röle Maximum Akım: @ 30V DC 2A

Pin: 
       Röle 1 = Arduino Pin 4
       Röle 2 = Arduino Pin 7
       Röle 3 = Arduino Pin 8
       Röle 4 = Arduino Pin 12

Arduino 4'lü Röle Shield ile Neler Yapabilirsiniz?

Vazgeçilmez devre elemanlarından olan Arduino 4’lü Röle Shield ile akıllı ev sistemleri tasarlayabilirsiniz. Cep telefonu ile uzaktan kontrol edebileceğiniz projeler geliştirebilirsiniz. Alarm sistemleri, sigortalar ve elektrikli ev aletleri başta olmak üzere birçok alanda röle kartını kullanabilirsiniz.

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Arduino 4'lü Röle Shield SAMM Market’te!

Yüksek akımlı devrelerin kontrolü için vazgeçilmez bir parça olan Arduino 4’lü Röle bağlantısına en uygun fiyatlarla SAMM Market aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

Ağırlık (Kg)
0.5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.