sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Arduino Portenta Vision Shield ASX00021 Samm Market'te !

  Portenta Vision Shield, Arduino Portenta'ya endüstri sınıfı özellikleri getirir. Bu donanım eklentisi, görüntü işleme uygulamalarını çalıştırmanıza, kablosuz olarak veya Ethernet üzerinden Arduino Cloud'a veya kendi altyapınıza bağlanmanıza ve ses olaylarının algılanması üzerine sisteminizi etkinleştirmenize olanak tanır. Portenta Vision Shield şunlarla birlikte gelir ;

  •  * 320x320 piksel kamera sensörü: OpenMV for Arduino düzenleyicisini kullanarak görüntü tanıma algoritmalarını çalıştırmak için Portenta'daki çekirdeklerden birini kullanın
  •  * 100 Mbps Ethernet konektörü: Portenta H7'nizi kablolu İnternete bağlayın.
  •  * Yönlü ses algılama için iki yerleşik mikrofon: sesi gerçek zamanlı olarak yakalayın ve analiz edin.
  •  * JTAG konektörü: Portenta kartınızda düşük seviyeli hata ayıklama veya harici bir programlayıcı kullanarak özel ürün yazılımı güncellemelerini gerçekleştirin.
  •  * SD Kart konektörü: yakalanan verilerinizi kartta saklayın veya yapılandırma dosyalarını okuyun

  Vision Shield Ethernet, Arduino Portenta H7 ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Portenta anakartları, megabaytlarca program belleği ve RAM ile yüzlerce megahertz'de çalışan çok çekirdekli 32-bit ARM® Cortex ™ işlemcilere sahiptir. Portenta panoları WiFi ve Bluetooth ile birlikte gelir. Tam performans için bu shieldı Portenta H7 ile birlikte satın alın.

  Arduino, MicroPython kullanarak bilgisayarla görmenin kolay bir yolu olan OpenMV IDE'ye ücretsiz bir lisans sunmak için OpenMV ile işbirliği yaptı. Arduino Profesyonel eğitim sitesinden OpenMV for Arduino Editor'ü indirin ve OpenMV IDE içinde sizin için hazırladığımız örneklere göz atın. Tüm dünyadaki şirketler, ticari ürünlerini, görüntüleri, QR kodlarını ve diğerlerini tespit etmek, filtrelemek ve sınıflandırmak için bu basit ama güçlü yaklaşımı temel alarak oluşturuyor.

  Portenta_openMV_IDE.png (297 KB)

  Portenta_VisionShield_IDE.gif (1.69 MB)

 • Ödeme Seçenekleri

Arduino Portenta Vision Ethernet Shield

Arduino

Ürün Kod:

MP02102

Tedarikçi Kod: ASX00021
1.222,32 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
1.442,34 TL
Stok Miktarı : 3
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.