sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Adafruit NeoPixel LED Şerit, Timsah Klipsli - 30 LED/1 Metre - Siyah

Ürün Kod: MP01754
Tedarikçi Kod: 3812
(0 Yorum)
631,95 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
758,34 TL
Stok Miktarı : 4
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Adafruit NeoPixel LED Şerit, Timsah Klipsli - 30 LED/ 1 Metre - Siyah

  Bu Timsah Klipsli Adafruit NeoPixel LED Şerit, "metre başına 30 LED" aralığında toplam 30 LED'e sahiptir ve 1 metre uzunluğunda, şık Adafruit Siyahı rengindedir. Çok uzun değil, ama çok fazla parlayan aksiyonu var. Circuit Playground, Circuit Playground Express, micro:bit veya devre tahtası ve kablolarla uğraşmak istemediğiniz diğer herhangi bir mikro denetleyici kartıyla kullanım için mükemmeldir.

  Şeritler, ucunda üç adet 100 mm uzunluğunda kırmızı/siyah/beyaz timsah klipsi bulunan 1 metrelik bir makara içinde gelir. Diğer ucu kapalı. Timsah klipleri bile güzel bir şekilde renk kodludur: zemin için siyah, sinyal için beyaz, 3-5VDC güç için kırmızı. Bu şeritlerde SK6812 LED'ler kullanıyoruz, böylece bir inline rezistöre ihtiyacınız yok ve bunlar 3V mantık + güce kadar çalışıyor.

  NeoPixel'ler adreslenebilir LED'lerdir. Bu, metre başına 30 RGB LED olduğu ve şerit tam bir metre uzunluğunda olduğu için ayrı ayrı kontrol edilen 30 RGB LED elde ettiğiniz anlamına gelir! Her LED'in kırmızı, yeşil ve mavi bileşeninin rengini 8 bit PWM hassasiyetiyle ayarlayabilirsiniz (yani piksel başına 24 bit renk). LED'ler, şerit boyunca zincirlenmiş kaydırma kayıtları tarafından kontrol edilir, böylece isterseniz şeridi keserek kısaltabilirsiniz. Veri göndermek için sadece 1 dijital çıkış pini gereklidir. PWM, her bir LED çipinin içine yerleştirilmiştir, böylece rengi bir kez ayarladığınızda, şeritle konuşmayı bırakabilirsiniz ve sizin için tüm LED'leri PWM'ye devam edecektir.

  Şerit esnek PCB malzemeden yapılmıştır ve hava koşullarına dayanıklı bir kılıf içinde gelir. Bu malzemeyi tel kesicilerle kolayca kesebilirsiniz.

  Bu şeritlere güç sağlamak için 3-5V DC güç kaynağı kullanmalısınız, 6V'tan yüksek kullanmayın yoksa tüm şeridi yok edebilirsiniz.

  Bu LED'ler, metre başına yaklaşık 4,8 Watt maks (~1 Amper @ 5V) kullanır. Maksimum derecelendirme, tüm LED'lerin tam beyaz olduğunu varsaymaktadır, genellikle renkli tasarım için gerçek akım, maksimum akımın 1/3'ünden azdır.

  Özellikleri

  • Kılıflı boyutlar: 10 00 x 12 x 4mm / 39,3" x 0,5" x 0,2"
  • Metre başına 30 LED
  • Çıkarılabilir IP20/65 hava koşullarına dayanıklı kasa
  • 1,3" şerit segmenti başına maksimum 5V @ 60mA çekiş (tüm LED'ler tam parlaklıkta)
  • 5VDC güç gereksinimi (6VDC'yi aşmayın) - polarite koruması yok
  • Segment başına 1 entegre RGB LED, ayrı ayrı kontrol edilebilir
  • LED tipi: SK6812
  • LED dalga boyları: 630nm/530nm/475nm
  • Bağlayıcı: 3 x 100 mm uzunluğunda timsah klipsi

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit NeoPixel LED Dots Strand - 20 LED 4" Aralıklı SAMM Market’te

  Adafruit NeoPixel LED Şerit, Timsah Klipsli - 30 LED/1 Metre - Siyah ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.