sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  TLC5940, 12 bit görev döngüsü kontrolü (0-4095), 6 bit akım limit kontrolü (0-63) ve zincirleme seri arabirime sahip 16 kanallı bir PWM ünitesidir. Bu koparma panosu, bu kullanışlı IC'den tam olarak yararlanmanın iyi bir yoludur. 16 PWM kanalının tümü, uygun voltaj ve topraklama rayları ile birlikte çalışan standart 0.1 inç başlıklara ayrılmıştır. Ayrıca TLC5940 papatya dizimi ile bağlanabildiğinden, çıkış bu özelliği desteklemek üzere tasarlanmıştır. Ekranın sol tarafında kartta tüm seri girişler 0.1 inç başlıklara ayrılmıştır ve aynı şekilde çıkış sağ taraftadır.

  Tek Renkli, Çok Renkli veya Tam Renkli LED Ekranlar, LED Tabelalar, Ekran Arkadan Aydınlatma, Servo kontrol veya çok sayıda PWM sürücüsünün gerekli olduğu diğer projeler gibi uygulamalar için mikrodenetleyicinizin kullanabileceği PWM pinlerinin sayısını artırmak için bu kartı kullanın.

  **Not: Her 3 pinli PWM başlığı 0,1 inç aralıklı iken, servo bağlantılarını barındırmak için her başlık arasındaki boşluk biraz daha büyüktür. Bu kartı servolarla kullanıma uygun hale getirmek için 2.2k pull-up Her çıkışta dirençler de yer almaktadır. Son olarak, Iref pinindeki 2.2k direnç, çıkış akımını 17.8mA'ya ayarlar ancak gerekirse akımı artırmak için ek bir direnç için paralel bir delikten bağlantı sağlanır. Belirli bir çıkış için ihtiyacınız olan direnç değerini şematikte verilen denklemleri kontrol edin.

  Dokümanlar

  Şematik

  Datasheet (TLC5490)

  Etkileşimli Asma LED Dizisi

  Github (Tasarım dosyaları ve örnek kodlar)

  Github (Kütüphane)

  SparkFun LED Sürücü Breakout - TLC5940 (16 Kanal) ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

SparkFun LED Sürücü Breakout - TLC5940 (16 Kanal)

Sparkfun

Ürün Kod:

MP01531

Tedarikçi Kod: BOB-10616
313,16 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
369,53 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.