Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Snap Action 5'ten 5'e Kablo Bloğu Konnektörü

Ürün Kodu : MP02269
Tedarikçi Kod: 5617
Stok:
115,90 TL + KDV
139,08 TL
EFT / Havale Fiyatı : 134,90 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Hareketli bloklar, bir grup serbest asılı bileşeni hızlı bir şekilde bağlamanız gerektiğinde ve lehimlemek istemediğinizde mükemmeldir. Tel somunlara göre kullanımları çok daha kolaydır ve tabii ki yeniden kullanılabilirler ve herhangi bir kıvırma gerektirmezler!

Bu 5 ila 5 telli bir bloktur: beş ayrı giriş ve beş ayrı çıkış vardır. Takip etmesi çok kolay renk kodludur; mavi, yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı girişler renkli çıkışlarla eşleşir. Kablo birleştirme için harika, çıkışlar için değil (bunun için iyi olan ayrı geçmeli bloklarımız var)

Her bir blok konektörünün içinde bir metal blok ve 12 AWG'den 24 AWG'ye kadar çok telli/tek damarlı kabloyu bağlamak için açılıp kapanan kollar bulunur. Tornavida veya kıvırıcı gerekmez, bu da onları ücretsiz kablolama için süper kullanışlı hale getirir. Her blok, 250V'ta 32A'ya kadar işleyecek şekilde işaretlenmiştir, ancak bunları bu kadar yüksek güç kullanımlarında test etmedik - bunları, maksimum 24V'ta 10A olacak yapımcı projeler için satıyoruz.

Diyagram

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.