sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Pro Trinket/ItsyBitsy için Adafruit LiIon/LiPoly Backpack Eklentisi

Ürün Kod: MP01672
Tedarikçi Kod: 2124
(0 Yorum)
194,00 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
232,80 TL
Stok Miktarı : 3
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Pro Trinket/ItsyBitsy için Adafruit LiIon/LiPoly Backpack Eklentisi

  Bir şarj sistemi oluşturmak için 2 veya 3 kartı birbirine bağlamak yerine, bu küçük PCB PCB'nin üzerine oturur ve bir LiPoly/LiIon pilin takılmasına izin verir. Pro Trinket veya ItsyBitsy USB bağlantı noktasına güç verildiğinde, pil otomatik olarak yeniden şarj olur. . USB bağlantı noktasını çıkarın ve mikro denetleyici şarj edilebilir pile geçecektir.

  İdeal olarak, bu Backpack 3.3V Pro Trinkets & ItsyBitsy ile kullanım içindir, böylece pil voltajı (3,7V-4,2V) kartta 3,3V'a düşürülür. Bununla birlikte, birçok kez, LiPoly pilden ~ 4V'luk bir 5V mikrodenetleyici + aksesuarları sorunsuzca çalıştırabilirsiniz. (Teknik olarak hız aşırtma ama mikrodenetleyicinin kendisini etkilediğini hiç görmedik, AVR'ler şikayet etmeden hız aşırtma yapmaktan mutluluk duyar).

  Backpack ekstra uzun başlıkla lehimleyin, böylece hala bir devre tahtasına takılabilir veya daha sonra ince bir paket için uzun başlık uçlarını kısa klipsleyin. İki LED vardır - biri kırmızı ve biri yeşil. Şarj olurken kırmızı LED yanar. Pil tamamen şarj olduğunda ve kullanıma hazır olduğunda yeşil LED yanar.

  Bir Açma/Kapama düğmesi eklemek isterseniz, bunu da gerçekten kolaylaştırdık. Etrafında bir kutu bulunan iki adet 0.1" delik pil çıkış hattıdır.

  Şarj işlemi gerçekleştirilir. üç aşamada: önce bir ön koşullandırma şarjı, ardından sabit akımlı hızlı şarj ve son olarak pili dolu tutmak için sabit voltajlı damlama şarjı.Şarj akımı varsayılan olarak 100mA'dır, bu nedenle her boyutta pil ve USB ile çalışır İsterseniz, yalnızca 500mAh veya daha büyük pilleri şarj edeceğiniz zamanlar için alttaki jumper'ı kapalı lehimleyerek kolayca 500mA moduna değiştirebilirsiniz.

  Yalnızca Adafruit LiPoly/LiIon pillerle kullanım içindir! Diğer pillerin voltajı, kimyası, polaritesi veya pin çıkışı farklı olabilir.

  Özellikler

  • Monte edilmiş ve test edilmiş olarak gelir
  • Pro Trinket veya ItssyBitsy'deki Micro-B USB konektörü aracılığıyla 5V girişi kullanır
  • Tekli Lityum İyon/Lityum Polimer 3.7/4.2v pilleri şarj etmek için (eski 3.6/4.1v hücreler için değil)
  • 100mA şarj akımı, kapalı bir jumper lehimlenerek 500mA'ya ayarlanabilir

  Piller ve Pro Biblo veya ItsyBitsy dahil değildir.

  Lütfen Itsy nRF52840 için bu Backpack sıfırlama/kullanıcı düğmelerini kapsadığını unutmayın (üstte oturmak yerine 3 kablo kullanabilirsiniz.)

  Lütfen Dikkat : Kirli beyaz veya siyah bir JST konektörü alabilirsiniz. Pil takılıyken ancak şarj olmuyorken kırmızı ve yeşil LED'lerin çok hafif yanması normaldir, şarj cihazı çipini geri besleyen pilden gelen schottkey diyottan 500uA ters kaçak akım vardır.

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Pro Trinket/ItsyBitsy için Adafruit LiIon/LiPoly Backpack Eklentisi SAMM Market’te

  Pro Trinket/ItsyBitsy için Adafruit LiIon/LiPoly Backpack Eklentisi ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.