sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 16 x 5050 RGB LED

Ürün Kod: MP01766
Tedarikçi Kod: 1463
(0 Yorum)
412,78 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
495,34 TL
Stok : Stokta Yok
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 16 x 5050 RGB LED

  16 adet ultra parlak akıllı LED NeoPiksel, 1,75" (44,5 mm) dış çapa sahip bir daire şeklinde düzenlenmiştir. Halkalar "zincirlenebilir" - birinin çıkış pinini diğerinin giriş pinine bağlayın. Her bir LED, sürücü çipi LED'in içinde olduğu için adreslenebilir. Her biri ~18mA sabit akım sürücüsüne sahiptir, bu nedenle voltaj değişse bile renk çok tutarlı olacaktır ve tasarımı yaparken harici şok direnci gerekmemektedir. ince. 5VDC (4-7V çalışır) ile her şeye güç verin ve rock yapmaya hazırsınız.

  Çok zamanlamaya özel bir protokole sahip tek bir veri hattı vardır. Protokol zamanlamaya çok duyarlı olduğundan, AVR, Arduino, PIC, mbed vb. gibi gerçek zamanlı bir mikro denetleyici gerektirir. Linux tabanlı bir mikrobilgisayar veya netduino veya Basic Stamp gibi yorumlanmış bir mikro denetleyici ile kullanılamaz.Elle ayarlanmış montaj gerektirdiğinden, yalnızca AVR çekirdekleri içindir, ancak diğerleri bu çip sürücüsü kodunu taşımış olabilir, bu yüzden lütfen Google'da dolaşın. 8MHz veya daha hızlı bir işlemci gereklidir.

  Birleştirilmiş ve test edilmiş 16 ayrı ayrı adreslenebilir RGB LED ile tek bir halka olarak gelir.

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 16 x 5050 RGB LED SAMM Market’te

  NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 16 x 5050 RGB LED ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.