sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

NeoPixel Çubuk - 8 x 5050 RGBW LED'ler - Doğal Beyaz - 4500K

Ürün Kod: MP01771
Tedarikçi Kod: 2868
(0 Yorum)
379,87 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
455,84 TL
Stok Miktarı : 5
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • NeoPixel Çubuk - 8 x 5050 RGBW LED'ler - Doğal Beyaz - 4500K

  Her bir LED'i ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz! Bu NeoPixel LED'ler çubuğuyla kendi küçük LED düzenlemenizi yapın.

  Bu, Doğal Beyaz RGBW versiyonudur .

  NeoPixel 'bölünmüş', bir yarısı bildiğiniz ve sevdiğiniz RGB, diğer yarısı sarı fosforlu beyaz bir LED. Işıksız, yumurta sarısını andırıyor. Yandığında bunlar delice parlaktır (gözüm ağrıyor gibi) ve kanal başına 8 bit PWM ile kontrol edilebilir (8 x 4 kanal = toplam 32 bit renk). Projenize çok sayıda renkli + beyaz nokta eklemek için harika!

  Küçük 5050 (5mm x 5mm) akıllı RGBW LED'lerinden 8'ini montaj delikleri ve zincirlenebilir bir tasarıma sahip bir PCB'ye sıkıştırdık. Birlikte zincirleyebildiğiniz kadarını kontrol etmek için yalnızca bir mikro denetleyici pimi kullanın! Sürücü çipi LED'in içinde olduğu için her bir LED adreslenebilir. Her birinin ~18mA sabit akım sürücüsü vardır, bu nedenle voltaj değişse bile renk çok tutarlı olacaktır ve tasarımı ince yapmak için harici şok direnci gerekmemektedir. Her şeyi 5VDC (4-7V çalışır) ile güçlendirin ve kullanmaya hazırsınız.

  NeoPixel LED'ler 800 KHz protokolünü kullanır, bu nedenle belirli zamanlama gereklidir. NeoPixels'te, PWM hızı ~400 Hz'dir, bu iyi çalışır ancak LED hareket ediyorsa fark edilir.

  LED'ler, bir çubuğun çıkışını diğerinin girişine bağlayarak "zincirlenebilir" hale gelir. Çok zamanlamaya özel bir protokole sahip tek bir veri hattı vardır. Protokol zamanlamaya çok duyarlı olduğundan, AVR, Arduino, PIC, mbed vb. gibi gerçek zamanlı bir mikro denetleyici gerektirir. Linux tabanlı bir mikrobilgisayar veya netduino veya Basic Stamp gibi yorumlanmış bir mikro denetleyici ile kullanılamaz.Elle ayarlanmış montaj gerektirdiğinden, yalnızca AVR çekirdekleri içindir, ancak diğerleri bu çip sürücüsü kodunu taşımış olabilir, bu yüzden lütfen Google'da dolaşın. 8MHz veya daha hızlı bir işlemci gereklidir.

  Birleştirilmiş ve test edilmiş 8 ayrı adreslenebilir RGBW LED'li tek bir çubuk olarak gelir.

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı NeoPixel Çubuk - 8 x 5050 RGBW LED'ler - Doğal Beyaz - 4500K SAMM Market’te

  NeoPixel Çubuk - 8 x 5050 RGBW LED'ler - Doğal Beyaz - 4500K ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.