sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Arduino UNO Mini Limited Edition

Ürün Kod: MP02118
Tedarikçi Kod: ABX00062
(0 Yorum)
1.466,65 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
1.759,99 TL
Stok Miktarı : 1
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Arduino UNO Mini Limited Edition Samm Market’te !

  Arduino UNO'yu minyatür sınırlı bir sürümle kutlamak

  Dünyanın en sevilen geliştirme kurulu küçüldü. Arduino UNO'nun bu versiyonundaki her şey benzersizdir. Siyah ve altın, kaplama, zarif tasarım ve paketleme, tümü en yüksek standartta teslim edilir. Arduino topluluğunu ve bunca yıldır birlikte yaptıklarımızı kutlamak için küçük bir mücevher.

  Her öğe benzersizdir ve PCB üzerinde numaralandırılmıştır ve kuruculardan elle imzalanmış bir mektup içerir. Sınırlı sayıda, bu yüzden stoktayken alın!

  Ciddi Arduino UNO sevenler için

  Arduino UNO Mini Limited Edition, ciddi Arduino Severler için bir koleksiyon öğesidir: hobiler, öğrenciler, yaratıcılar, yeniden hayal edenler, hayalperestler, umutlar, hayranlar, mühendisler, tasarımcılar, sorgulayıcılar, pastacılar, problem çözücüler, bilinmezler, oyuncular, tartışmacılar, geliştiriciler, girişimciler, mimarlar, geleceği şekillendirenler, müzisyenler, bilim adamları... Bu inanılmaz hikayeye katkıda bulunan (resmi) Uno kurullarına dayanan 10 milyon proje.

  Maker Alanında Numero UNO

  “Uno” İtalyanca bir anlamına gelir ve 2010 yılında Arduino projesi doğduktan beş yıl sonra Arduino IDE 1.0 yazılımının piyasaya çıkışını işaretlemek için seçilmiştir.

  Dünya çapında harika projeler yürüten 10 milyondan fazla resmi UNO panosu ile Arduino UNO, on yılı aşkın bir süredir üreticiler için bir numaralı tercih olmuştur.

  Bu sınırlı sürüm, en ikonik panomuzu ve topluluğumuzun yıllar içinde yarattığı tüm harika projeleri kutluyor. UNO Mini LE, tam olarak klasik UNO gibi çalışır, bu nedenle herhangi bir UNO projesinde çok kolay bir şekilde kullanılabilir.

  Başlarken

  Başlarken bölümü, kartınızı yapılandırmak, Arduino Yazılımını (IDE) kullanmak ve kodlama ve elektronik ile uğraşmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri içerir.

  Ürün ile ilgili şematik, datasheet vb. için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.