sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  SparkFun Hava Kalitesi Breakout - CCS811

  CCS811 Air Quality Breakout, eşdeğer karbon dioksit (eCO 2 ) ve metal oksit (MOX) seviyeleri dahil olmak üzere çok çeşitli Toplam Uçucu Organik Bileşikleri (TVOC'ler) algılayan bir dijital gaz sensörü çözümüdür . VOC'ler genellikle kirleticiler ve/veya duyusal tahriş ediciler olarak sınıflandırılır ve inşaat malzemeleri (boya, halı vb.), makineler (fotokopi makineleri, işlemciler vb.) ve hatta insanlar (nefes alma, sigara içme vb.) gibi çeşitli kaynaklardan gelebilir. ). Bu koparma, saatler ve telefonlar gibi kişisel cihazlarda iç mekan hava kalitesi izleme için tasarlanmıştır, ancak normal bir I 2 C cihazı olarak kullanabilmeniz için onu bir devre kartına koyduk .

  Yerleşik CCS811, aktif sensör ölçümü sırasında düşük güç tüketimi için optimize edilmiş çoklu ölçüm modlarını ve taşınabilir uygulamalarda pil ömrünü uzatan boşta modunu destekler. CCS811'in çevresinin sıcaklığını belirlemek için kendi NTC Termistörünüzü eklemek için ek pimlerin yanı sıra CCS811'de gerekli her pimi kırdık ve bu, okumaları telafi etmeye yardımcı olmak için kullanılabilecek.

  Not: Lütfen CCS811 veri sayfasının 48 saatlik bir yanma ve 20 dakikalık bir alıştırma önerdiğini unutmayın (sensörün ısınması ve geçerli veriler vermesi için 20 dakika beklemeniz gerekir).

  Not: Bağlı bir NTC Termistörden gelen sıcaklık telafisi artık CCS811'de desteklenmemektedir. CCS811'e çevresel kompanzasyon eklemek için SparkFun Atmosferik Sensör Breakout - BME280 gibi harici bir çevresel sensör.

  Özellikleri

  • Toplam Uçucu Organik Bileşik (TVOC) milyarda 0 ila 32.768 parça arasında algılama
  • Milyonda 400 parçadan 29.206 ppm'ye kadar eCO 2 algılama
  • Beş Çalışma Modu
  • Entegre MCU
  • Yerleşik İşleme
  • Standart I 2 C Dijital Arayüz
  • Optimize Düşük Güç Modları
  • Opsiyonel NTC Termistör Pimleri

  Dökümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı SparkFun Hava Kalitesi Breakout - CCS811 SAMM Market’te

  SparkFun Hava Kalitesi Breakout - CCS811 ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

SparkFun Hava Kalitesi Breakout - CCS811

Sparkfun

Ürün Kod:

MP01624

Tedarikçi Kod: SEN-14193
443,04 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
522,79 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.