Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

micro:bit Hepsi Bir Arada Robot Kartı

Ürün Kodu : MP00916
Tedarikçi Kod: 5641
Stok:
763,57 TL + KDV
916,29 TL
EFT / Havale Fiyatı : 888,80 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

micro:bit Hepsi Bir Arada Robot Kartı

BBC micro:bit için Hepsi Bir Arada Robot Kartı ile micro:bit robot yapılarınızı bir üst seviyeye taşıyın. Hepsi Bir Arada Robot Kartı, micro:bit'in (standart kart yuvası konnektörü ile bağlı) 4 motoru (veya 2 step motoru) ve 8 servo motoru çalıştırmasını sağlar. Diğer 17 G/Ç genişletme noktası ile birleştiğinde, micro:bit, çok çeşitli robotik projelerin merkezi haline gelebilir.

Robot Kartı, her biri micro:bit'ten kontrol edilebilen 2 çift H-Bridge Motor Sürücü IC'sine (her biri 2 standart motor veya 1 step motor çalıştırabilir) ve 8 servo çıkışa (standart ve sürekli rotasyon servolarını çalıştırabilir) sahiptir. 16 kanallı sürücü IC üzerinden I2C protokolü sunar.

Bağlantı başlığı, micro:bit'in tüm kullanılabilir pinlerini ayırır ve 2.54mm'lik pin başlığının kolayca yerine lehimlenmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Mevcut 17 G/Ç pini, sensörler gibi diğer giriş aygıtlarının veya ZIP LED'leri gibi çıkış aygıtlarının panoya eklenmesine izin verir. I2C iletişim hatları da kesilebilir (Pin 19 ve 20), yani diğer I2C uyumlu cihazlar da panoya eklenebilir ve micro:bit ile kontrol edilebilir.

Hepsi Bir Arada Robot Kartı'nı kullanmak için, micro:bit her iki yönde de kenar konnektörüne sıkıca takılmalıdır.

Heps Bir Arada Robot Kartı Boyutları:

  • Uzunluk: 68mm
  • Genişlik: 62mm
  • PCB İnceliği: 1.6mm

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı micro:bit Hepsi Bir Arada Robot Kartı SAMM Market’te!

Projelerinizde çeşitli micro:bit modüllerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu modüller ile projenizi dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz. Hemen siparişinizi oluşturarak micro:bit Hepsi Bir Arada Robot Kartı ürününü avantajlı fiyatlar ile almanın ayrıcalığını yaşayın.

Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.