Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

DS3231 Hassas RTC ve 24C32 EEPROM Modülü

Ürün Kodu : MP01067
Tedarikçi Kod: 899
Stok:
130,26 TL + KDV
156,31 TL
EFT / Havale Fiyatı : 151,62 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

DS3231 Hassas RTC ve 24C32 EEPROM Modülü

Arduino vb. kontrolcü kartlarıyla gerçek zamanlı uygulamalar gerçekleştirebileceğiniz DS3231 hassas rtc ve 24c32 eeprom modülü kartıdır. Bağlantı arayüzü olarak I2C/IIC kullanmaktadır. Modül üzerinde bulunan CR2032 pil yuvasına takılacak para pil sayesinde güç kesilse bile gerçek zaman bilgisi hafızadan kaybolmayacaktır. Entegre osilatör, cihazın uzun vadeli hassasiyetini arttırmaktadır. RTC, saniye, dakika, saat, gün, tarih, ay ve yıl bilgilerini tutar. 

Ayın 31 gününden az, bitiş tarihi, artık yıl düzeltmeleri de dahil olmak üzere otomatik olarak ayarlanır. Saat, 24 saat veya 12 saatlik formatın bant / AM / PM göstergesinde çalışır. Yapılandırılabilir iki alarm saati sağlar ve bir takvim, kare dalga çıkışına ayarlanabilir. Adres ve veriler seri olarak bir I2C çift yönlü veriyolu üzerinden aktarılır.

Hassas bir sıcaklık-dengelenmiş voltaj referansı ve karşılaştırıcı devresi, güç kesintilerini tespit etmek, sıfırlama çıkışı sağlamak ve gerekirse otomatik olarak yedek güç kaynağına geçmek için VCC'nin durumunu izler. Cihaz, I2C arayüzü üzerinden (aynı zamanda) erişmek için çok hassas bir dijital sıcaklık sensörünü entegre eder. Bu sıcaklık sensörü doğruluğu ± 3 ° C'dir. Ana güç kesintisi durumunda, cihaz doğru zamanlama ve sıcaklık sağlamaya devam edebilir, performans etkilenmez.

Ürün yanında pil vardır.

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı DS3231 Hassas RTC ve 24C32 EEPROM Modülü SAMM Market’te

DS3231 Hassas RTC ve 24C32 EEPROM Modülü ürününü Raspberry Pi Modülleri kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.