Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Turta IoT HAT

Ürün Kodu : MP00261
Tedarikçi Kod: 103
Stok:
1.612,57 TL + KDV
1.935,08 TL
EFT / Havale Fiyatı : 1.877,03 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Turta IoT HAT

Robotik sistemler, akıllı ev cihazları, elektronik projeler için sistemi kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlayan Raspberry Pi çeşitleri, bu alanda çalışmalar yapanların en önemli ekipmanları arasında bulunuyor. Raspberry Pi ile proje tasarlarken birden fazla sensöre de ihtiyacınız olabiliyor. İhtiyacınız olan sensörleri ayrı ayrı almadan tek seferde Turta IoT HAT ile çözmeye ne dersiniz? Raspberry Pi için sensör kartı olan bu ürün, hareket algılamadan kızılötesi kumanda kontrolüne kadar birçok fonksiyonu kartınıza katar. Popüler birçok sensörü tek kartta birleştiren Turta IoT HAT sayesinde kablo karmaşasından da kurtulabilirsiniz.

Bu alanda ister amatör ister profesyonel olun kısa sürede projenize odaklanarak Turta IoT HAT ile projelerinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

**IoT HAT, Azure bulut servisleriyle ve Amazon Echo donanımlarıyla kolaylıkla entegre edilebilir.

Turta IoT HAT Üzerindeki Bileşenler

 • Bosch Sensortec BME680 Hava Durumu Sensörü: Hava kalitesi, sıcaklık, nem, basınç ve deniz seviyesinden yükseklik ölçümü yapar.
 • Avago APDS-9960 Işık, RGB, Gesture ve Mesafe Sensörü: Işık miktarı, kırmızı - yeşil - mavi renk tonları, el hareketinin yönü ve mesafe algılaması yapar.
 • Vishay VEML6075 UV Sensörü: UVA ve UVB değerlerini ölçümler. Buna göre UV A Indeks, UVB Indeks ve ortalama UV Indeks hesaplar.
 • NXP MMA8491Q İvme ve Eğim Sensörü: 3 Eksen ivme ölçümler, eğim algılandığında interrupt üretir.
 • AM312 Pasif Kızılötesi Hareket Sensörü: Ortamdaki insan ve hayvanların hareketliliğini algılar.
 • Vishay TSOP75338W Kızılötesi Alıcı ve VSMB10940X01 Kızılötesi Verici: I2C Üzerinden 38KHz NEC protokolünde kızılötesi kumanda verisini okur ve gönderir.
 • LCA717 Solid State Röle: 2 Adet elektronik cihazı açar ya da kapatır. Röleler DC30V 2A gücündedir.
 • LTV-827S Photocoupler: 4 Adet 5V girişini optik izolasyon ile algılar.
 • 4x Analog Giriş ve G/Ç: 4 Adet analog girişe uygulanan elektriği ölçerek farklı sensörlerin kullanımını sağlar. Ayrıca Raspberry Pi'ye direkt bağlı 4 giriş - çıkış pini de bulunur.
 • I2C Bağlantısı: Dijital sensör, motor sürücü, LED gösterge gibi ek bileşenleri sisteme bağlayabilmenizi sağlar.
 • Raspberry Pi HAT standardında, donanım bilgisi ve yapılandırma ayarlarını taşıyan EEPROM.

Kaynaklar

Sürücü, örnek uygulama ve dokümantasyon Turta GitHub deposunda bulunabilir. Tıklayınız

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Turta IoT HAT SAMM Market’te!

Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz sensör modellerini tek bir kartta toplayan bu ürün projelerinizde işinizi oldukça kolaylaştıracak. Turta IoT HAT ile kartınıza birden fazla fonksiyon katarak çalışmaya başlamak için hemen sipariş verin, siparişinizi adresinizden teslim alın.

Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

Ağırlık (Kg)
0.1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.