Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

reComputer J1010 - Nvidia Jetson Nano 4GB RAM + 16GB eMMC

Ürün Kodu : MP02943
Tedarikçi Kod: 110061362
Stok:
16.282,60 TL + KDV
19.539,12 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı
reComputer J1010, NVIDIA Jetson Nano 4GB üretim modülüyle donatılmış kompakt bir kenar bilgisayarıdır. 128 NVIDIA CUDA® çekirdeği ile 0.5 TFLOP (FP16) performans sunarak görüntü sınıflandırma, nesne tespiti ve konuşma işleme gibi yapay zeka çerçevelerini ve uygulamalarını çalıştırabilir. Üretim modülleri 16GB eMMC, uzun süreli garanti ve üretim ortamında 5-10 yıllık kullanım ömrü sunar (Jetson SSS). Ayrıca, daha karmaşık yapay zeka iş yükleri için 21 TOPS AI performansı sunan Jetson Xavier NX modülü ile üretilen reComputer J20 serisine de sahibiz.

Jetson modülünün yanı sıra, reComputer J1010, bir adet mikroSD kart yuvası, 1*USB 3.0, 2*USB2.0, HDMI, Wi-Fi, LTE ve Bluetooth için M.2 Key E, RTC, Raspberry Pi GPIO 40-pin ve benzeri özelliklere sahip J101 taşıyıcı kartını da içerir. Ayrıca, bir ısı emici ve alüminyum kasa bulunmaktadır. Cihaz, Jetpack 4.6.1'in önceden yüklenmiş olduğu şekilde gelir; yalnızca bir USB C 5V/3A güç kaynağı, klavye, fare ve ethernet kablosunu takmanız durumunda gömülü yapay zeka yolculuğunuza başlamaya hazırsınız demektir! Eğer daha fazla USB 3.0 ve SSD takmak için onboard M.2 anahtar M gerekiyorsa, reComputer J1020'yi tercih edebilirsiniz.


Özellikler
Modern yapay zeka gücünü (0.5 TFLOP FP16) ve gömülü geliştirme için zengin arayüzleri sunan el boyutunda kenar yapay zeka tam sistemi.
Geliştirme ve dağıtıma hazır: önceden yüklenmiş NVIDIA JetPack, tüm Jetson yazılım yığınına ve lojistik, perakende, hizmet, tarım, akıllı şehir, sağlık ve yaşam bilimleri gibi sağlam yapay zeka uygulamaları inşa etmek için endüstri lideri yapay zeka geliştirme araçlarını destekler.
Güç verimliliği: Type C 5V/3A ile çalışırken sadece 5 watt tüketir.
ReComputer kasanın sunduğu genişleme imkanıyla birlikte, arkasında montaj delikleri bulunan duvara monte edilebilir.

Derin Öğrenmede yeniyseniz, NVIDIA size Hello AI World ve Two Days to a Demo'nun derin öğrenme öğreticisini hazırladı. Ücretsiz, açık kaynaklı kursları tamamladığınızda Jetson ve yapay zeka anlayışınızı göstermek için sertifikalar bile alabilirsiniz. Çoğu uygulama için, ayrıca kameralarla bağlantı kurmanız gerekir ve daha fazla fikir genişletmek için Raspberry Pi HAT ile kullanılmak üzere tak-çalıştır Grove sensörlerine ihtiyacınız olabilir.

Lütfen başlangıç kılavuzunu da içeren Seeed wiki kılavuzunu ve kullanım kılavuzunu inceleyin; ayrıca, reComputer J10'da 27 FPS ve Jetson Xavier NX'de 60 FPS'de hızlı çıkarım sağlayan özel bir YOLOv5 modelini kullanarak kask tespiti yapma gibi farklı projeleri keşfedin.

Uygulamalar
YOLOv5 ve roboflow kullanarak nesne tespiti, yol işareti tespiti, orman yangını dumanı tespiti gibi nesne tespiti.
İşyeri güvenliği için Edge Impulse ile sert şapka tespiti.
Edge Impulse tarafından yayınlanan yayaların tespiti.
nanosaur: ROS2 ve Isaac ROS'a dayalı, tamamen 3B yazdırılabilir, açık kaynaklı en küçük Jetson Nano dinozor robot.
Derin Kamera Ağ Kaydedici (network video recorder)
Pose tahmini için alwaysAI
Perakende mağazası ürünlerinin tespiti
Orman yangını tespiti
Hayvan tespiti
NVIDIA Deepstream IoT kullanarak görsel anormallik tespiti
Sonraki projenizi ilham almak için Jetson Topluluğunu inceleyin!

Bir AI girişimi, ISV veya sistem entegratörü için çalışıyorsanız, ücretsiz Kenar AI ortak programımızı incelemekten memnuniyet duyarız. Yerel ve küresel kaynakları birleştirerek birlikte gelecek nesil yapay zeka ürünlerini hızlandırmayı dört gözle bekliyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.