Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

reComputer Endüstriyel J4012 - Nvidia Jetson Orin NX 16GB RAM + 128GB NVMe

Ürün Kodu : MP02939
Tedarikçi Kod: 110110191
Stok:
48.393,30 TL + KDV
58.071,96 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı
reComputer endüstriyel serisi, yapay zeka ile eski makineleri güncelleştirmeye yardımcı oluyor. reComputer Endüstriyel J4012, 100 TOPS yapay zeka performansı sağlayan NVIDIA Jetson Orin™ NX modülünü içeriyor. 2 adet RJ-45 Ethernet bağlantı noktası, 1 RS232/422/485 ve CAN bağlantı noktası ile 4 izole DI/DO dahil olmak üzere birden fazla bağlantı seçeneğini destekliyor. Fan olmayan tasarımı, -20 ila 60 ℃ arasında değişen sıcaklıklara ve daha zorlu ortamlara ve daha ağır yükler için ideal olan çok yönlü montaj seçeneklerine olanak tanır.

reComputer Endüstriyel J4012, bir Jetson Orin™ NX 16GB üretim modülü, pasif ısı emicili alüminyum kasa, montaj/DIN ray braketleri ve bir güç adaptörü içerir.

Özellikler
Fan olmayan kompakt PC: Termal referans tasarımı, 0.7m/s hava akışı ile -20 ila 60°C arası daha geniş sıcaklık desteği

Endüstriyel arayüzler için tasarlandı: 2* RJ-45 GbE (1 adet POE-PSE 802.3 af için); 1* RS-232/RS-422/RS-485; 4* DI/DO; 1* CAN; 3* USB3.2; 1* TPM2.0 (Modül isteğe bağlı)

Hibrit bağlantı: 1* Nano SIM kart yuvası ile 5G/4G/LTE/LoRaWAN®/GPS (Modül isteğe bağlı) desteği

Esnek montaj: Masaüstü, DIN rayı, duvara montaj, VESA

Sertifikalar: FCC, CE, RoHS, UKCA

Açıklama
reComputer endüstriyel serisi, 20 TOPS'tan 100 TOPS'a kadar yapay zeka performansı sağlayan NVIDIA Jetson™ Xavier NX/ Orin Nano/Orin NX/ modüllerini içeren tam sistemler sunar. Jetpack 5.1.1 ile önceden yüklenmiş olan reComputer endüstriyel, geliştirme sürecini basitleştirir; video analitiği, nesne tespiti, doğal dil işleme, tıbbi görüntüleme ve robotik gibi uygulamaların oluşturulmasında idealdir ve bu da akıllı şehirler, güvenlik, endüstriyel otomasyon, akıllı fabrikalar gibi endüstrilerde dijital dönüşüm getirir.

reComputer endüstriyel, pasif bir ısı emicisi ve fan olmayan bir tasarımla gelir, bu da talepkar ortamlarda kullanım için ideal hale getirir. Pasif ısı emicisi, fan olmadan etkili bir soğutma sağlar, bu da toz veya diğer kirleticiler nedeniyle bileşen arızası riskini azaltır. Fan olmayan tasarım ayrıca gürültü seviyelerini ve enerji tüketimini azaltır, bu da gürültüye duyarlı ortamlarda kullanım için uygun hale getirir ve enerji maliyetlerini en aza indirir.

reComputer endüstriyel, PoE kameralar gibi cihazlara Ethernet üzerinden güç sağlamak için bir PoE PSE portuna sahip 2 adet RJ45 GbE bağlantı noktasına sahiptir. Bu, ayrı bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan ağ cihazlarını, hazır priz bulunmayan alanlara daha kolay bir şekilde dağıtmayı sağlar. Diğer GbE portu, ağ anahtarı veya yönlendiriciye bağlanmak için kullanılır, bu da ağdaki diğer cihazlarla iletişimi ve İnternet'e erişimi sağlar.

Uygulamalar
reComputer endüstriyel serisi, çeşitli yapay zeka destekli uygulamaların geliştirilmesi için çok yönlü ve güçlü bir platformdur ve endüstriler arasında dijital dönüşümü sağlar. Aşağıda bazı uygulamalar bulunmaktadır:

Video Analitiği: Nesne tanıma, takip etme ve sınıflandırma. Bu yetenekler, güvenlik sistemlerinde, trafik izlemede ve akıllı şehirlerde kullanılabilir.
Doğal Dil İşleme: Konuşma tanıma veya dil çevirisi.
Tıbbi Görüntüleme: Teşhis veya tedavi planlamasına yardımcı olmak için tıbbi görüntüleri analiz etme.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.