Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

IQaudio DigiAMP+

Ürün Kodu : MP01141
Tedarikçi Kod: SC0370
Stok:
1.128,80 TL + KDV
1.128,80 TL + KDV
1.354,56 TL
%0 İndirim
EFT / Havale Fiyatı : 1.313,92 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

IqaudIO Pi-DigiAMP +, Raspberry Pi için İlk HAT uyumlu Full-HD (192/24) HiFi kalitesinde DAC ve 2x35w'ye kadar D Sınıfı amplifikatördür. DigiAMP +, Raspberry Pi'nizi bağımsız bir Hi-Fi sistemine dönüştürür. Bir retro radyo restorasyonunun temeli olarak kullanın, bir müzik seti, bir araç içi ses çalar oluşturun veya bir kiosk / ekran çözümünün temeli olarak kullanın.

Raspberry Pi A + / B + / RPi2'den en iyi ses performansını sunmak için tasarlanmış, Pi'nin form faktörüne uyacak ve Pi'nin 40 yollu I / O sinyallerinin birçoğuna ek erişim sağlayarak IR sensörlerinin, Rotary Encoder veya i2c cihazlarının ( OLED ekranlar gibi) vb.

HAT, tek bir HAT kartından harika performans sağlamak için en yeni Texas Instruments yonga setini (TAS5756m) kullanır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, Linux sürücü desteğinin zaten Raspbian Linux'ta yerleşik olduğundan (Pi-DAC + ile aynı aygıt sürücülerini kullanarak) ve halihazırda piyasada bulunan birçok yazılım ses paketi tarafından desteklendiğinden emin olabilirsiniz. RuneAudio / Volumio / Moode / PiCorePlayer / PiMusicBox / OpenELEC ve diğerleri. IqaudIO Pi-DigiAMP +, 24-bit / 192kHz dosya formatlarını kolayca destekler, ancak müziğinizi sesli olarak canlandıran daha düşük kaliteli MP3'lerle aynı derecede evde.

Lütfen Pi-DigiAMP + 'ın GPIO22'yi amp-sessiz olarak kullandığını ve açıldığında sessiz durumda olduğunu, örneklerin kullanıcı belgelerinde bulunduğunu ve birçok yazılım sürümünün zaten Pi-AMP +' yı aynı şekilde desteklediğini unutmayın.

IwaudIO Pi-DigiAMP +, Raspberry Pi'ye kolayca bağlanır ve hoparlörlere 2 x 35w stereo çıkış sağlar.

Ürün datasheet belgesi için tıklayınız.

Başlangıç

IQaudio DigiAMP +, Raspberry Pi 1 Model B +, Raspberry Pi 2, Raspberry Pi 3 veya Raspberry Pi 4'ün 40 pinli GPIO başlığına lehimlemeye gerek kalmadan bağlanır. DigiAMP + harici bir kaynaktan beslenmelidir ve 5.5 mm x 2.5 mm varil konektörüne 12-24V DC güç kaynağı gerektirir. XP Power VEC65US19 güç kaynağının DigiAMP + ile kullanılması önerilir.

DigiAMP +, Raspberry Pi-plus-DigiAMP + kombinasyonuna paralel olarak güç sağlamak için tasarlanmıştır ve Raspberry Pi'nize 5,1V @ 2,5A sağlar.

DigiAMP + KULLANIRKEN RASPBERRY Pi'NİN KENDİ GÜÇ GİRİŞİNE GÜÇ UYGULAMAYIN.

Amplifikatör, güç açıldığında varsayılan olarak sessize alınır (sessiz LED yanar). Sessiz durumu / LED, yazılım kontrolü altındadır (Raspberry Pi GPIO22).

P5: Kablolu kurulumlar için alternatif güç girişi. POLARİTE GÖZLENMELİDİR!

P8: TAS5756m Dahili GPIO1 / 2/3

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.