Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

IQaudio DAC+

Ürün Kodu : MP01140
Tedarikçi Kod: SC0368
Stok:
709,53 TL + KDV
851,44 TL
EFT / Havale Fiyatı : 825,89 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Raspberry Pi için IcyudIO Pi-DAC + HAT Ses kartı, Raspberry Pi'nin I2S dijital sesini kullanarak standart Linux ses API'leri (ALSA) aracılığıyla yerleşik donanım ses kontrolü ile olağanüstü ses performansı ve tam HD (24/192) ses özelliği sunar. USB ses kartlarına göre çok daha düşük CPU kullanımı ve büyük ölçüde geliştirilmiş ses kalitesi sağlayan sinyaller.

Pi-DAC +, Raspberry Pi Foundation'ın HAT spesifikasyonuna karşılık gelir, HAT otomatik yapılandırma EEPROM'u, kamera ve ekran kesikleri, montaj delikleri ve form faktörünü içerir. Raspberry Pi B + / RPi2'den en iyi ses performansını sunmak, Pi'nin form faktörüne uymak ve Pi B + 'nın 40 yollu I / O sinyallerinin çoğuna ek erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Pi-DAC + ’ın Fono / RCA konektörleri, Raspberry Pi’nin başlıklarındaki esneme nedeniyle aşınmayı ve yıpranmayı azaltan bir kasa / muhafaza içinde kullanıldığında artırılmış sağlamlık sağlayan entegre bir montaj deliğine sahiptir. Bu, Pi-DAC + ’ın Raspberry Pi’lerinkine hizalanmış HAT montaj delikleriyle birlikte, uzun süreli kullanım sırasında Raspberry Pi’den ses kartının kesilmesi endişesi olmadan kaya gibi sağlam bir eşleştirme sağlar.

Pi-DAC +, projenize daha fazla esneklik ve diğer ürünlerimize kolay bağlantı sağlayan ek pin başlıkları için destek sağlar. Açığa çıkan sinyaller arasında Ses Sol + Sağ çıkışı, amp-sessiz, kulaklık çıkışı ve Raspberry Pi'nin 40 yollu konektörünün çoğu bulunur. Lütfen Pi-DAC + 'ın GPIO22'yi amp-sessiz olarak kullandığını unutmayın.

Ham Linux, Volumio, Raspbmc, RuneAudio, MDP veya benzerlerini kullanın ve internet radyosunu, kendi dijital müzik kitaplığınızı veya akışlı müzik hizmetlerini dinleyin - tümü muhteşem ses kalitesinde. IultyaudIO Pi-DAC +, 24-bit / 192kHz dosya formatlarını kolayca destekler, ancak müziğinizi son olarak canlı hale getiren daha düşük kaliteli MP3'lerle aynı derecede evde.

Ürün datasheet belgesi için tıklayınız.

Başlangıç

DAC +, lehimlemeye veya harici güce ihtiyaç duymadan Raspberry Pi 1 Model B +, Raspberry Pi 2, Raspberry Pi 3 veya Raspberry Pi 4'ün 40 pinli GPIO başlığına bağlanır.

P1: Analog çıkış (0-2V RMS). GPIO27, MUTE sinyali (kulaklık algılama), sol ve sağ ses ve sol ve sağ zemin taşır.

P6: Kulaklık soketi sinyalleri. Pin 1: SOL, pin 2: TOPRAK, pin 3: SAĞ, pin 4: TOPRAK, pin 5: DETECT.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.