Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

ABG 1.75mm Kırmızı Altın PLA Filament

Ürün Kodu : MP01936
Tedarikçi Kod: RLG8A03-0003
Stok:
420,09 TL + KDV
504,11 TL
EFT / Havale Fiyatı : 488,99 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

ABG 1.75mm Kırmızı Altın PLA Filament

PLA (Polylactic acid), mısır ya da nişasta gibi yenilenebilir kaynaklardan yapılmış termoplastik alifatik polyesterdir.Baskı sıcaklığı ABS'den çok daha düşüktür ve çoğunlukla ısıtmalı bir yatak gerektirmez.PLA biyolojik olarak parçalanabilir ve bulabileceğiniz en çevre dostu 3D baskı malzemesidir.3D baskı, bir sonraki endüstriyel devrime dönüştüğünde, PLA gibi çevre dostu malzemelerle basmak giderek daha da önem kazanacaktır.PLA çevreye maruz kaldığında doğal olarak bozunur.PLA düşük sıcaklıkta işlenebilir.3B baskı için yeni iseniz, PLA filamentimiz idealdir çünkü ABS'den daha kolay çalışırsız..PLA filament ile her seferinde yüksek kaliteli bir 3B baskı alabilirsiniz. Canlı PLA filament renklerimizle, 3B baskılarınız çarpıcı olacaktır.

ABG filamentleri saf hammaddelerden üretilir, RoHS standartlarına uygundur ve gıda sınıfı boyalar kullanır. 3D yazıcınızda kullanabileceğiniz ±0.01 mm toleransa sahip yüksek kaliteli bir filamenttir. Filamentler vakumlanmış olup herbiri kutulu olarak gelmektedir. Filamenti kuru bir yerde ve ısı kaynaklarından uzakta saklayın. Filamenti -20°C ile 50°C arasında saklayın.

Özellikleri

  • Filament Çapı: 1.75 mm kalınlık,  +/-0,01 mm hassasiyet, +/-0,01 mm eksen daireselliği.
  • Baskı Sıcaklığı: 190-220 °C
  • Renk: Beyaz
  • Tabla Sıcaklığı: 0-80 °C
  • Net:1Kg
  • Uzunluk: 330 metre

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı ABG 1.75mm Kırmızı Altın PLA Filament SAMM Market’te.

ABG 1.75mm Kırmızı Altın PLA Filament ürününü PLA Filament, ABS Filament kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.