Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Rollback

Ürün Kodu : MP00387
Tedarikçi Kod: 341
Stok:
33,81 TL + KDV
40,57 TL
EFT / Havale Fiyatı : 39,35 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Rollback

Stemist’in birbirinden renkli ürünleri SAMM Market’te sizleri bekliyor. Stem eğitim setleri ile çocuklar hem sayısal hem de sanatsal yönden gelişiyor. Kendi tasarlayarak oluşturdukları oyuncaklarla minikler eğlenirken öğreniyorlar. Aslında her yaştan birçok insanın keyif alacağı bu ürünler yaratıcılığın ön plana çıkması bakımından önem taşıyor. Rollback oyuncak da sizi şakına çevirecek özellikleri ile öne çıkıyor.

Rollback oyuncak, iki tahta tekerlek, bağlantı levhası, metal ağırlık ve lastikten oluşuyor. Rollback oyuncak için, basit ahşap bir makara diyebiliriz. Fakat bu oyuncağın sırrı ileriye doğru yuvarlandıktan sonra geri dönmesi. Lazerle kesilmiş ahşap tahtalardan basit bir makara olarak görünen bu ürün şaşırtıcı bir deneye sizi dahil ediyor. Şaşırtıcı kısım, lastik parçayı bükmek ve içindeki enerjiyi depolamak için metal parçanın ağırlık kuvvetini kullanmasında yatıyor. Böylece oyuncak ileriye doğru gittikten sonra size geri dönüyor. Bu oyuncak çocuklara kinetik enerjinin nasıl potansiyele dönüştürülebileceğini ve tam tersini öğretmeyi amaçlıyor.

Rollback Oyuncak Kazanımları

  • Kinetik enerji ve potansiyel enerji arasındaki dönüşümü kavrar.
  • Günlük hayat içerisinde kuvvet ve hareket konularını keşfeder.
  • Kuvvet ve hareket arasındaki ilişkiyi öğrenir.
  • Eylemsizlik kavramının farkına varır.
  • “Daire – Çevre – Mesafe” arasındaki ilişkiyi öğrenir.
  • Geometrik şekiller hakkında bilgi sahibi olur.
  • Bilimsel aktivitelere yönelik bilinç kazanır.
  • Yenilikçi düşünme ve problem çözme yetenekleri geliştirir.
  • “Ben de yapabilirim.” duygusunu pekiştirerek, tüketen değil, üreten bireyler oluşturma.

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Rollback SAMM Market’te!

Eğitici ahşap oyuncak setleri ile çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor. Küçük maker’ların ince motor becerilerinin gelişimi, problem çözme ve farklı düşünme yetileri kazanması için onları Stemist ürünleri ile tanıştırın. Rollback makara ve diğer Stemist maket oyuncak modelleri için hemen siparişinizi verin, yaparak yaşayarak öğrenmenin temel kazanımlarını çocuğunuzla birlikte gözlemleyin.

Raspberry Pi Türkiye resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

Ağırlık (Kg)
0.18
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.