Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Quectel RM530N-GL IoT 5G Global Band Modülü

Ürün Kodu : MP02825
Tedarikçi Kod: 25926
Stok:
8.804,00 TL + KDV
10.564,80 TL
EFT / Havale Fiyatı : 10.247,85 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

 Quectel RM530N-GL IoT 5G Global Bant Modülü Nedir?

RM530N-GL, IoT/eMBB uygulamaları için özel olarak optimize edilmiş bir 5G Sub-6GHz modülüdür. 3GPP Sürüm 16 spesifikasyonunu benimser ve 5G bağımsız olmayan (NSA) ve bağımsız (SA) modları destekler. M.2 form faktöründe tasarlanmış olan RM530N-GL, Quectel RM520N 5G modül serisi ile uyumludur, böylece kullanıcıların tek bir Sub-6 desteği veya hem Sub-6 hem de mmWave desteği ile cihazları tasarlaması kolaylaşır. Bu modül yalnızca endüstriyel ve ticari uygulamalar için endüstriyel sınıf bir modüldür.

RM530N-GL serisi neredeyse tüm dünya genelindeki ana akım taşıyıcıları kapsar. Entegre çoklu-uydu yüksek hassasiyetli GNSS alıcısı (GPS, GLONASS, BDS ve Galileo'yu destekler) ürün tasarımını büyük ölçüde basitleştirir ve daha hızlı, daha doğru konumlandırma yeteneği sağlar.

Zengin bir ağ protokol setiyle birlikte gelen, birden fazla endüstri standardı arayüz entegre eden ve birden fazla sürücü ve yazılım fonksiyonunu destekleyen (Windows 7/8/8.1/10, Linux ve Android için USB/PCIe sürücüleri), geniş bir yelpazede kullanılabilen eMBB ve IoT uygulamaları için benimsenebilir; endüstriyel routerlar, ev ağ geçitleri, STB, endüstriyel dizüstü bilgisayarlar, tüketici dizüstü bilgisayarlar, endüstriyel PDAlar, dayanıklı tablet bilgisayarlar, video gözetim ve dijital tabelalar.

IoT/eMBB uygulamaları için tasarlanmıştır, 5G/4G/3G, M.2 form faktörü desteği
5G ve LTE-A dahil olmak üzere çoklu ağ standartlarının tam kapsamı
NSA ve SA modlarını destekler
Hızlı ve doğru konumlandırma gerektiren uygulamalar için çoklu-uydu GNSS alıcısı mevcuttur
Çoklu fonksiyonları destekler: DFOTA ve VoLTE (isteğe bağlı)

RM530N-GL-details-size.jpg (118 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.