sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Pinoo Minoo Set

Ürün Kod: MP01437
Tedarikçi Kod: PNMN-V01
(0 Yorum)
625,00 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
750,00 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Pinoo Minoo Nedir?

  Pinoo Minoo,  iletken nesnelerden klavye ve fare tuşları oluşturmaya yarayan bir elektronik karttır. Herhangi bir programlama bilgisine ihtiyaç duymadan, klavye ve fare ile yönetebildiğiniz tüm uygulama ve oyunları, Pinoo Minoo sayesinde  oluşturduğunuz tuşlar ile kontrol edebilirsiniz. İletken nesneler yardımıyla oluşturduğunuz eğlenceli tuşları hayatınıza dahil edin, öğrenme ve eğlenme deneyimini bir arada yaşayın.


  Pinoo Minoo Set İçindekiler

  Pinoo Minoo Elektronik kart, krokodil kablo, bağlantı kablosu.


  Pinoo Minoo ile Neler Yapılabilir ?

  Pinoo Minoo ile iletken nesneleri ve hayal gücünüzü kullanarak klavye ve fare tuşları oluşturabilirsiniz. Örneğin; aliminyum folyo ile yön tuşları oluşturarak sevdiğiniz oyunlardaki karakterleri hareket ettirebilir, oyun hamuru ile bir piyano hazırlayabilirsiniz. Bununla beraber iletken tellerle bir yüzük oyunu yapabilir, meyvelerle İngilizce kavramları öğrenebildiğiniz eğitici oyunlar tasarlayabilirsiniz.

  Yapmanız gereken tek şey kabloları nesnelere ve Pinoo Minoo kartına bağlamak!

  Gerisi hayal gücü..

  Aileler Neden Pinoo Minoo Almalı ?

  Her çocuk yaratıcıdır ve her çocuk keşfetmeyi, sonrasında da keşfedilmeyi bekler. Aileler de çocuklardaki hayal gücünü, yeteneği, problem çözme becerilerini keşfetmek ve geliştirmek için onları, günümüzde teknolojinin vazgeçilmez ürünü olan Pinoo Minoo  ile tanıştırmalılar.

  Bu sayede hem iletken nesneler hakkında bilgi sahibi olup hemde keyifli içerikler ortaya çıkartabilirler. Sunduğu bağlantı kolaylığı ile birlikte, mBlock ve Scratch  gibi kodlama uygulamaları üzerinden de  kodlanarak daha kolay bir şekilde eğitimin içerisine entegre edilebiliyor.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.