Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Paytiş Robot

Ürün Kodu : MP00383
Tedarikçi Kod: 337
Stok:
55,00 TL + KDV
66,00 TL
EFT / Havale Fiyatı : 64,02 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Paytiş Robot

Robot malzemeleri ve eğlenceli robot oyuncakları için en doğru adres SAMM Market. Çocuğunuz için kendi tasarlayacağı eğitici oyuncaklar arıyorsanız bu alanda birden fazla çeşit sunan Stemist Box ürünlerini keşfedebilirsiniz.

Kendi kendine yürüyen mini Paytiş Robot, elektronik maker bilgisini küçük yaşlarda çocuklara sevdiriyor. Paytiş Robot, 3D baskılı bir gövdeden, lazerle kesilmiş ahşap tahtalardan, bir elektrik motorundan, metal ve plastik ayaklardan oluşuyor. Kendi kendine montajlanabilir bu ürünler ile çocuklar oyuncaklarını tasarlarken hem eğleniyor hem de öğreniyor.

Ürün tasarımı ve prototiplemesini deneyimlemek için müthiş bir fırsat sunan Paytiş Robot için hemen siparişinizi oluşturun.

Paytiş Robot Oyuncağın Kazanımları

  • Üretim becerilerinin geliştirilmesi
  • Matematiksel düşünme becerilerinin gelişmesi
  • Proje tabanlı öğrenme yardımıyla sorun giderme
  • Algoritmik düşünme becerisinin geliştirilmesi
  • El becerileri ve psikomotor gelişimi
  • Tasarım becerilerinin gelişmesi
  • Kompütasyonel beceriler
  • El ve göz koordinasyonu gelişir.
  • “Ben de yapabilirim.” duygusunu pekiştirerek, tüketen değil, üreten bireyler oluşturma.

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Paytiş Robot Oyuncak SAMM Market’te!

Çocukların yaratıcılıkları ve analitik düşünmelerini geliştirmek için tasarlanan stem ürünleri SAMM Market’te sizleri bekliyor. Merak, araştırma ve yaratıcılık gibi özelliklerin öne çıkarılmasını sağlayan maket oyuncak modelleri ile çocuklar kendi oyuncaklarını tasarlıyor. Deneye yanıla yaptıkları bu aktiviteler ile çocuğunuzun keyifli zaman geçirmesi için hemen alışverişe başlayın!

Raspberry Pi Türkiye resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.
Ağırlık (Kg)
0.18
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.