Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

NeoPixel Çubuk 8x WS2812 5050 RGB LED Kartı Dahili Sürücülü

Ürün Kodu : MP00430
Tedarikçi Kod: 1426
Stok:
296,07 TL + KDV
355,28 TL
EFT / Havale Fiyatı : 344,62 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

NeoPixel Çubuk 8x WS2812 5050 RGB LED Kartı Dahili Sürücülü

Küçük 5050 (5mm x 5mm) akıllı RGB LED'lerden 8'ini montaj delikleri ve zincirlenebilir bir tasarıma sahip bir PCB'ye sıkıştırılmıştır. Birlikte zincirleyebildiğiniz kadarını kontrol etmek için yalnızca bir mikro denetleyici pimi kullanın.Sürücü çipi LED'in içinde olduğu için her bir LED adreslenebilir. Her birinin ~18mA sabit akım sürücüsü vardır, bu nedenle voltaj değişse bile renk çok tutarlı olacaktır ve tasarımı ince yapmak için harici şok direnci gerekmemektedir. Her şeyi 5VDC (4-7V çalışır) ile güçlendirin ve kullanmaya hazırsınız.

LED'ler, bir çubuğun çıkışını diğerinin girişine bağlayarak "zincirlenebilir" - yukarıdaki fotoğrafa bakın. Çok zamanlamaya özel bir protokole sahip tek bir veri hattı vardır. Protokol zamanlamaya çok duyarlı olduğundan, AVR, Arduino, PIC, mbed vb. gibi gerçek zamanlı bir mikro denetleyici gerektirir. Linux tabanlı bir mikrobilgisayar veya netduino veya Basic Stamp gibi yorumlanmış bir mikro denetleyici ile kullanılamaz. Elle ayarlanmış montaj gerektirdiğinden, yalnızca AVR çekirdekleri içindir, ancak diğerleri bu çip sürücüsü kodunu taşımış olabilir, bu yüzden lütfen Google'da dolaşın. 8MHz veya daha hızlı bir işlemci gereklidir.


Birleştirilmiş ve test edilmiş 8 ayrı adreslenebilir RGB LED'li tek bir çubuk olarak gelir.

Dokümanlar

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı NeoPixel Çubuk 8x WS2812 5050 RGB LED Kartı Dahili Sürücülü SAMM Market’te!

Projelerinize renkli RGB LED’ler eklemek isterseniz NeoPixel Çubuk 8x WS2812 5050 RGB LED Kartı Dahili Sürücülü’yü tercih edebilirsiniz.

Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

Ağırlık (Kg)
0.5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.