sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Metan Gaz Sensörü (MQ-4)

  MQ-4 metan gazı sensörü 300ppm ve 10000ppm arasındagaz kaçağı tespiti için uygun bir dizi konsantrasyonlarda metan (CNG) doğalgaz varlığını algılar. Diğer MQ sensörler gibi bu sensör de çıkış olarak gazın yoğunluğuna göre analog voltaj çıkışı verir. 10.000ppm ve 300ppm aralığında algılama yapabilmek gaz kaçağı için uygundur.

  H pinlerine 5V besleyerek sensörün yeterince ısınmasını ve böylece tam olarak ve doğru ölçümlerle çalışmasını sağlarsınız. A veya B pinine 5V gerilim uygulamak sesnörün diğer pinleri üzerinden analog voltaj vermesine sebep olur. Sensörün hassasiyetini, toprak ile sensörün çıkış pini arasına bağlayacağınız direnç değeri ile orantılı olarak değiştirebilirsiniz. Bu direnç değeri yapacağınız uygulamaya göre değişkenlik gösterebilir. Örnek bir başlangıç değeri olarak 20 kΩ bir direnç kullanabilirsiniz.

  Metan Gaz Sensörü (MQ-4) Özellikleri

  • Çalışma Sıcaklığı : -10°-50°C
  • Çalışma Voltajı : 5V
  • Çektiği Akım : 150 mA

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Metan Gaz Sensörü (MQ-4) SAMM Market’te

  Metan Gaz Sensörü (MQ-4) ürününü Gaz ve Su Sensörleri kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

Metan Gaz Sensörü (MQ-4)

SAMM

Ürün Kod:

MP00467

Tedarikçi Kod: 435
41,22 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
48,64 TL
Stok Miktarı : 99
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.