sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  LEGO Education BricQ Motion Essential Seti

  Bu 523 parçalı set, çeşitli, yapımı kolay parçalar, dişliler, ağırlık tuğlaları, yaylar, 4 adet minifigür ve daha fazlasını içerir. Renk kodlu sınıflandırma tepsileri yapım sürecini kolaylaştırır ve dersin sonunda hızlı ve verimli bir şekilde toparlanmaya yardımcı olur.
  Yedek parçaların yanı sıra, daha önce LEGO® tuğlalarıyla hiç oynamamış öğrencilerin bile fen bilimlerinin nasıl işlediğini keşfetmesine yardımcı ilham kaynağı fikirler içeren 2 adet basılı yapım talimatları kitapçığı da dahildir.Bu STEAM deneyimi, standartlara uygun 7 adet 45 dakikalık derslerden oluşan 2 ünite sunar (biri ilkokul, biri ortaokul düzeyindedir).
  Ünitelerde öğrencileri heyecanlandıran ve onlara ilham veren ilgi çekici videolar ve yazdırılabilir çalışma sayfalarından, öğretmenlere destek olan ders planları, öğretmen videoları, dereceli puanlama cetvelleri, matematik ve dil becerisi eklentilerine kadar her şey bulunur. BricQ Motion Essential, kapsamlı bir profesyonel gelişim programı ile desteklenmektedir.

  6+yaş üzeri için uygundur.

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı LEGO Education BricQ Motion Essential Seti SAMM Market’te

  LEGO Education BricQ Motion Essential Seti ürününü LEGO® kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

LEGO Education BricQ Motion Essential Seti

LEGO®

Ürün Kod:

MP01998

Tedarikçi Kod: 45401
2.191,44 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
2.585,89 TL
Stok Miktarı : 20
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.