Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık (AT42QT1010)

Ürün Kodu : MP00168
Tedarikçi Kod: 1374
Stok:
287,13 TL + KDV
344,56 TL
EFT / Havale Fiyatı : 334,22 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık (AT42QT1010)

Bu devre kartı, tek bir "anlık" kapasitif dokunmatik sensörle proje oluşturmanın en basit yoludur. Burada mikrodenetleyici gerekmez - sadece 1.8 ila 5.5VDC ile güç verin ve sensörü etkinleştirmek için pede dokunun.

Kapasitif bir yük algılandığında (örneğin bir kişi sensör-pad alanına dokunursa) kırmızı LED yanar ve çıkış pini yükselir. Ayrıca orta pedine bir tel lehimleyebilir ve yerleşik olan projenize uygun değilse kendi kapasitif pedinizi oluşturabilirsiniz.

Güçten tasarruf etmek istiyorsanız, LED'in çıkış pininden bağlantısı kesilebilir (bu şekilde işaretlenen jumper arasındaki izi kesin). Bu koparmayı, yaklaşık 0,5mA çeken daha duyarlı "hızlı moda" sahip olacak şekilde tasarladık. Ultra düşük (~ 50uA) güç kullanımına ihtiyacınız varsa, mod jumper'ı bir tarafta kesilebilir ve diğer tarafta lehimlenerek kapatılarak bu moda sabitlenebilir. Belirli güç kullanımı ölçümleri için veri sayfasını kontrol edin.

Tamamen monte edilmiş bir tahta ve küçük bir 0,1" başlık çubuğu ile birlikte gelir, böylece lehimleyebilir ve bir devre tahtasına takabilirsiniz. Ek kontaklar için bakır folyo kullanmanızı ve ardından folyo pedinden koparmaya bağlanan bir tel lehimlemenizi öneririz.

Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık (AT42QT1010) Özellikleri

  • Boyutlar: 20mm / 0.8" x 28mm / 1.1"
  • Ağırlık: 1.87g

Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık (AT42QT1010) Dokümanları

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık (AT42QT1010) SAMM Market’te

Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık ürününü Kuvvet,  Titreşim ve Eğim Sensörleri kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

Ağırlık (Kg)
0.5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.