sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık (AT42QT1010)

  Bu devre kartı, tek bir "anlık" kapasitif dokunmatik sensörle proje oluşturmanın en basit yoludur. Burada mikrodenetleyici gerekmez - sadece 1.8 ila 5.5VDC ile güç verin ve sensörü etkinleştirmek için pede dokunun.

  Kapasitif bir yük algılandığında (örneğin bir kişi sensör-pad alanına dokunursa) kırmızı LED yanar ve çıkış pini yükselir. Ayrıca orta pedine bir tel lehimleyebilir ve yerleşik olan projenize uygun değilse kendi kapasitif pedinizi oluşturabilirsiniz.

  Güçten tasarruf etmek istiyorsanız, LED'in çıkış pininden bağlantısı kesilebilir (bu şekilde işaretlenen jumper arasındaki izi kesin). Bu koparmayı, yaklaşık 0,5mA çeken daha duyarlı "hızlı moda" sahip olacak şekilde tasarladık. Ultra düşük (~ 50uA) güç kullanımına ihtiyacınız varsa, mod jumper'ı bir tarafta kesilebilir ve diğer tarafta lehimlenerek kapatılarak bu moda sabitlenebilir. Belirli güç kullanımı ölçümleri için veri sayfasını kontrol edin.

  Tamamen monte edilmiş bir tahta ve küçük bir 0,1" başlık çubuğu ile birlikte gelir, böylece lehimleyebilir ve bir devre tahtasına takabilirsiniz. Ek kontaklar için bakır folyo kullanmanızı ve ardından folyo pedinden koparmaya bağlanan bir tel lehimlemenizi öneririz.

  Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık (AT42QT1010) Özellikleri

  • Boyutlar: 20mm / 0.8" x 28mm / 1.1"
  • Ağırlık: 1.87g

  Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık (AT42QT1010) Dokümanları

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık (AT42QT1010) SAMM Market’te

  Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık ürününü Kuvvet,  Titreşim ve Eğim Sensörleri kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

Adafruit Kapasitif Dokunmatik Sensör - Anlık (AT42QT1010)

Adafruit

Ürün Kod:

MP00168

Tedarikçi Kod: 1374
170,15 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
200,78 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.