Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Creality Halot-Mage Pro 8K Reçine 3D Yazıcı

Ürün Kodu : MP02865
Tedarikçi Kod: Y88
Stok:
15.814,59 TL + KDV
18.977,51 TL
EFT / Havale Fiyatı : 18.408,18 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Creality Halot Mage Pro 8K Reçineli 3D Yazıcı Nedir?


Yüksek hızlı algoritmalar sayesinde inanılmaz derecede hızlı
Halot Mage Pro, 170 mm/saat’e varan olağanüstü bir hıza ulaşır ve tüm rakiplerinden 3 ila 5 kat daha hızlıdır. Ancak, baskı kalitesi bu hızdan hiç etkilenmez.

Halot Mage Pro 8K Reçine yazıcı akıllı yüksek hızlı algoritmalar kullanır. Bir motor kontrol algoritması, motor hızının 100 mm/sn'ye çıkarılmasını sağlar. Modelin çok yüksek hızlarda bile sağlam bir şekilde sabitlenmesini sağlamak için Halot-Box'tan bir destek ekleme algoritması kullanılır.

Daha fazla yumuşaklık için "Dynax" hareket sistemi
Çevik "Dynax" hareket sistemi sayesinde, Halot Mage Pro'nun yapı plakası yalnızca 1,2 saniyede yükseltilip tekrar alçaltılabilir. Hemen ardından bir sonraki katmana geçilebilir.

Pürüzsüzlük ve kararlılık şu şekilde sağlanır:

İki lineer ray, daha az yalpalamaya neden olabilecek sabit z ekseni sağlar,
Güçlü bir kapalı döngü motor, düşük hızlarda titreşimi ve yüksek hızlarda adım kaybını önleyebilen 1300 Nm sabit yüksek torka sahiptir.

Daha fazla profesyonellik için 10,3 inç 8K LCD ekran
Halot Mage Pro, 29,7 μm XY çözünürlüğe sahip 8K (7680 x 4320 piksel) tek renkli bir LCD ekran kullanır. Normal bir 4K ekrana ve 50 μm'ye kıyasla 8K yüzeyler çok daha incedir!

228 x 128 x 230 mm'lik büyük yapı hacmi, size daha fazla boş alan sağlar ve daha büyük projeleri gerçekleştirmenizi sağlar.

Entegre Işık Kaynağı 3.0
Integral Light Source 3.0 sayesinde, Halot Mage Pro, baskı nesnesinin baskı plakası üzerinde nereye yerleştirildiğine bakılmaksızın %90'dan fazla ışık homojenliği ve üstün kalite elde eder. 8000 μw/cm² ışık yoğunluğu ile standart 405 nm reçine tabakası sadece bir saniye sonra sertleşebilir. Bu, pürüzsüz yüzeyler ve keskin konturlar üretir.

Yapıları sihir gibi destekleyin
Halot Mage Pro ile 0,1 mm destek yapılarına sahip nesneleri kolayca yazdırabilirsiniz. Bu, daha büyük modellerin yanı sıra birden çok modeli aynı anda tek bir geçişte yazdırmanıza olanak tanır.

Güçlü işlemci ve kendi geliştirdiği Halot OS
Halot Mage Pro, kendi geliştirdiği Halot işletim sistemini kullanır. Bu, temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve verileri ve komutları PC, telefon ve Creality Cloud aracılığıyla senkronize eder.

Güçlü işlemci, yüksek hızlı baskı sağlar.

Akıllı Bağlantı
Creality'nin akıllı bağlantı özellikleri sayesinde, istediğiniz yerden yazdırabilir ve baskı ilerlemenizi istediğiniz zaman izleyebilirsiniz:

Bulut baskı : Creality Bulut Uygulaması veya Web aracılığıyla uzaktan kontrol edin veya izleyin,
LAN yazdırma : LAN bağlantısı yoluyla Halot Box kurulu bir PC'den kontrol,
USB sürücüsünden yazdır : yazdırılabilir dosyaları bir USB sürücüsünden içe aktarın,
USB kamera (isteğe bağlı) : uzaktan izleme için herhangi bir USB kamerayı bağlayın,

Basit bir besleme sistemi için otomatik reçine pompası
Halot Mage Pro, otomatik reçine doldurma ve çıkarma için akıllı bir reçine pompası ile donatılmıştır. Pompa yarım saat içinde 1 litre reçineyi yeniden doldurabilir veya geri kazanabilir. Pompa sayesinde çok daha az sıçrama, lekelenme ve genel dağınıklık olur. Reçine pompasıyla ilgili en iyi şey, besleme hortumunun herhangi bir kaba takılabilmesidir!

Aktif karbon filtreli verimli hava temizleyici
Değiştirilebilir aktif karbon filtreli yerleşik hava temizleyici, doğrudan yazıcıdan çalıştırılır ve kontrol edilir. Aktif karbon filtre, diğer filtrelerden 5,8 kata kadar daha büyüktür ve bu nedenle reçine kokularını yalnızca daha verimli bir şekilde emer. Aktif karbon filtrenin her üç ayda bir değiştirilmesi önerilir.

"MageArch" menteşeli kapak
Halot Mage Pro, inanılmaz derecede pratik ve şık yeni bir özellikle geliştirildi. Zarif "MageArch" katlanır kapak, tek elle kolayca açılıp kapatılabilir. Açılır kapanır kapak, yazıcıyı yalnızca %25 daha uzun yapar, bu nedenle çok daha fazla yükseklik kaplaması gerekmez. Kapak turuncu renklidir, bu nedenle çevreden gelen UV ışığının %99,89'u bloke edilir.

En üst düzeyde verimlilik
Halot Mage Pro ile çok çeşitli nesneleri yazdırabilirsiniz: Minyatürler, figürler, prototipler, mücevherler, aksesuarlar, ortezler - tüm olasılıklar size açık! Ayrıca, birden fazla yazıcı, Halot Box veya Creality Cloud aracılığıyla çoklu yazıcı kontrol işlevi aracılığıyla tek bir kişi tarafından kolayca kontrol edilebilir.

Halot Box dilimleyici
Şirket içinde geliştirilen dilimleme yazılımı Halot Box, sezgisel bir iş akışına sahiptir ve birçok avantaj sunar. ancak, Halot Mage Pro elbette diğer dilimleme yazılımlarıyla da uyumludur. Başka bir avantaj: Halot Mage Pro ile Chitubox Pro'nun bir yıllık VIP'sini tamamen ücretsiz olarak alırsınız.

Diğer kullanışlı özellikler:
Yan sıkıştırma düğmeli hızlı bir şekilde çıkarılabilir yapı plakası
Çizilmelere ve reçine sızıntısına karşı LCD temperli cam ekran koruyucu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.