Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Dijital Oyun Endüstrisi Kavramlar ve Terminolojisi

Ürün Kodu : MP01075
Tedarikçi Kod: 907
Stok:
34,00 TL + KDV
34,00 TL
EFT / Havale Fiyatı : 32,98 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Dijital Oyun Endüstrisi Dünya’yı değiştiriyor, dönüştürüyor. İnsanların günlük eğlence anlayışlarını, sosyal çevrelerini ve ilişkilerini, iletişim kurma biçimimizi dahi etkiliyor. İnsanlar Oyunlarla tanışıyor, dostluklarını ilerletiyor, takımlar kuruyor, birlikte zor görevlere ve maceralara yelken açıyorlar. 

Bunu dil, din, ırk sınırlaması olmadan yapıyorlar. Birlikte seyahat ettiğiniz bir başka insanı tanır gibi yeni dostlarınızı bu süreçte tanıyorsunuz. Tek kişilik oyunlarla kendinizi daha iyi tanıyor ve yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz.

Öte yandan oyun sektörü hazırlığı, üretimi, yayınlaması ve pazarlanması ile zahmetli, özel yetenek ve bilgi düzeyi gerektiren bir sektör. 

Oyun Sektörüne nitelikli işgücünün, daha nitelikli programlarla sektöre kazandırılmasının hedeflenmesi çok önemli. Bu konuda çabaların aralıksız sürmesi gerekecek.

Oyun Endüstrisi Terminolojisi kitabının size bu yeni Dünyanın kapılarını açmasını ve kavramsal düzeyde anlamanız için yardımcı olacağını umuyoruz.

Bu kitap 'Oyuncu' olmanın dışında, oyun sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız size küçük bir pencereden de olsa bu sektörü tanımanız için yardımcı olabilir.

Bu kitabın hedef kitlesi oyun sektörünü daha yakından tanımak isteyen herkes. Öğrenciler, öğretmenler, farklı sektörlerde çalışan ve bu alana ilgi gösteren profesyoneller, aileler, medya çalışanları, kamu görevlileri ve uzmanları.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.