Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Çocuklar İçin Raspberry Pi ve Python ile Programlama Kitabı

Ürün Kodu : MP00197
Tedarikçi Kod: 159
Stok:
23,00 TL + KDV
19,00 TL + KDV
19,00 TL
%17 İndirim
EFT / Havale Fiyatı : 18,43 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Çocuklar için Raspberry Pi ve Python ile Programlama Kitabı

Çocukların kodlamayı kolayca öğrenmesi için hazırlanan “Çocuklar için Raspberry Pi ve Python ile Programlama Kitabı” SAMM Market aracılığı ile sizlerle buluşuyor. Robotik sistemleri geliştirmek için ihtiyacınız olan deneyimin temellerini size kazandıran bu kitap, çocuklar ve yeni başlayanlara hitap ediyor. Yeni başlayanlar için Raspberry Pi mini bilgisayarı ve programlama dili olan Python’u öğretmeyi amaçlayan kitap, çocukların hayal gücünü de besleyen iyi bir kaynak oluyor. Kitap, içerisinde yer alan çeşitli örnekler ve basit programları kendi başınıza oluşturmanızı sağlayacak kodlama bilgileri ile de Raspberry Pi dünyasına keyifli bir adım atmanızı sağlıyor.

Çocukların geleceğe hazırlanmasında artık büyük bir rol oynayan robotik sistemler ve kodlama bilgisi için ihtiyacınız olan tüm elektronik kaynaklara SAMM Market’in geniş ürün yelpazesi sunan kategorilerinden ulaşabilirsiniz.

Raspberry Pi ile İlgili Aklınıza Takılan Tüm Soruların Cevabı Bu Kitapta!

“Raspberry Pi mini bilgisayar için gerekli bileşenler nelerdir? Raspberry Pi için hangi aksesuarlar kullanılır? Raspberry Pi Nasıl kurulur?” gibi temel sorularınız için görselli anlatımı ile bu kitap harika bir kaynak oluyor. “Raspberry Pi işletim sistemi nasıl indirilir ve kurulur?” sorusu artık sizi korkutmayacak! Tüm ayrıntıları ile açıklanan Raspberry Pi kurulumu bu alanda merak ettiğiniz ne varsa gideriyor.

Python Kodlama ve Programlamaya Giriş

Bu kitap sayesinde; Guido Van Rossum tarafından geliştirilen bir programlama dili olan Python kodlama ile ilk programlama kodunun yazılımını öğrenebilir ve bunu nasıl kontrol edeceğinizin ayrıntılarını da edinebilirsiniz.

Çocuklar için Raspberry Pi ve Python ile Programlama Kitabı İçeriği
 • Bilgisayar Nedir?
 • Çevremizdeki Bilgisayarlara Örnekler
 • Bilgisayarın Arkasındaki Güç: İşletim Sistemi
 • Her Yaştan Çocuklar ve Gençler için Python
 • Şimdi Oyun Zamanı-1Kaplumbağa (Turtle) Grafikleri -1
 • Kaplumbağa (Turtle) Grafikleri -2
 • Mathematica
 • Minecraft
 • Scratch
 • Kaplumbağa Geometrisi
 • Pong Oyunu Yapalım
 • Scratch ve Gpio
Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Çocuklar için Raspberry Pi ve Python ile Programlama Kitabı SAMM Market’te!

Robotik ve elektronik projelerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan tüm ürünler SAMM Market’te sizleri bekliyor. Öğrenciler ve öğretmenler tarafından en sık kullanılan Raspberry Pi kartları ile programlamaya başlamak için hemen Çocuklar için Raspberry Pi ve Python ile Programlama Kitabı siparişinizi oluşturun!

Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

Ağırlık (Kg)
0.8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.