Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Bredboard Uyumlu 4'lü NeoPixel RGB Modül

Ürün Kodu : MP00421
Tedarikçi Kod: 1312
Stok:
372,83 TL + KDV
447,39 TL
EFT / Havale Fiyatı : 433,97 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Bredboard Uyumlu 4'lü NeoPixel RGB Modül

Bu ultra parlak LED'ler, doğrudan içine yerleştirilmiş sabit akımlı bir sürücüye sahiptir. LED paketi! Pikseller zincirlenebilir - bu nedenle istediğiniz kadar LED'i kontrol etmek için yalnızca 1 pin/kabloya ihtiyacınız vardır.

Bu pikseller, denetleyici yongası tarafından halledilen PWM ile tam 24 bit renk yeteneğine sahiptir. parlak, istediğiniz efektleri elde etmek için daha az akıma/güce ihtiyacınız var.Sürücü sabit akımdır, bu nedenle pil gücünüz biraz değişirse veya dalgalanırsa sorun olmaz.

Her piksel 60mA'ya kadar çeker (tam parlaklık beyazı için üç RGB LED'in tümü yanar). Bir Arduino, 30 FPS'de 500 piksele kadar sürebilir (bundan sonra RAM'i bitecektir). Şerit kablo kullanarak bunları 6" mesafeye kadar dizebilirsiniz (bundan sonra güç kesintileri ve veri bozulması yaşayabilirsiniz)

Her siparişte ayrı ayrı kontrol edilebilen 4 piksel bulunur. Yukarıdaki fotoğraflarda, başlıkları lehimlenmiş pikselleri gösteriyoruz, ancak pikseller herhangi başlıklarıyla gelmez.

Özellikler

  • 0,5" (12,5 mm) çaplı daire PCB, 0,1" (2,5 mm) toplam kalınlık
  • 800 KHz hız protokolü
  • Zincirlenebilir tasarım
  • 5-9VDC güç (3,5V'de çalışabilir ancak renk soluklaşacaktır), LED başına sabit akım 18,5mA (piksel başına maksimum toplam ~55mA)

Dokümanlar

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Bredboard Uyumlu 4'lü NeoPixel RGB Modül SAMM Market’te

Bredboard Uyumlu 4'lü NeoPixel RGB Modül ürününü Led kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

Ağırlık (Kg)
0.5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.