sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Bredboard Uyumlu 4'lü NeoPixel RGB Modül

  Bu ultra parlak LED'ler, doğrudan içine yerleştirilmiş sabit akımlı bir sürücüye sahiptir. LED paketi! Pikseller zincirlenebilir - bu nedenle istediğiniz kadar LED'i kontrol etmek için yalnızca 1 pin/kabloya ihtiyacınız vardır.

  Bu pikseller, denetleyici yongası tarafından halledilen PWM ile tam 24 bit renk yeteneğine sahiptir. parlak, istediğiniz efektleri elde etmek için daha az akıma/güce ihtiyacınız var.Sürücü sabit akımdır, bu nedenle pil gücünüz biraz değişirse veya dalgalanırsa sorun olmaz.

  Her piksel 60mA'ya kadar çeker (tam parlaklık beyazı için üç RGB LED'in tümü yanar). Bir Arduino, 30 FPS'de 500 piksele kadar sürebilir (bundan sonra RAM'i bitecektir). Şerit kablo kullanarak bunları 6" mesafeye kadar dizebilirsiniz (bundan sonra güç kesintileri ve veri bozulması yaşayabilirsiniz)

  Her siparişte ayrı ayrı kontrol edilebilen 4 piksel bulunur. Yukarıdaki fotoğraflarda, başlıkları lehimlenmiş pikselleri gösteriyoruz, ancak pikseller herhangi başlıklarıyla gelmez.

  Özellikler

  • 0,5" (12,5 mm) çaplı daire PCB, 0,1" (2,5 mm) toplam kalınlık
  • 800 KHz hız protokolü
  • Zincirlenebilir tasarım
  • 5-9VDC güç (3,5V'de çalışabilir ancak renk soluklaşacaktır), LED başına sabit akım 18,5mA (piksel başına maksimum toplam ~55mA)

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Bredboard Uyumlu 4'lü NeoPixel RGB Modül SAMM Market’te

  Bredboard Uyumlu 4'lü NeoPixel RGB Modül ürününü Led kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

Bredboard Uyumlu 4'lü NeoPixel RGB Modül

Adafruit

Ürün Kod:

MP00421

Tedarikçi Kod: 1312
217,66 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
256,84 TL
Stok Miktarı : 13
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.