sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

BeagleV®-Fire

Ürün Kod: MP02642
Tedarikçi Kod: 102110898
(0 Yorum)
5.609,01 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
6.730,81 TL
Stok Miktarı : 3
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • BeagleV® - Fire

  BeagleV® - Fire, etkileyici özellikler ve teknik özellikleri ile bilgisayar ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış kompakt ve güçlü bir cihazdır. Microchip'in PolarFire® MPFS025T FCVG484E 5 çekirdekli RISC-V SoC ile FPGA donanımı tarafından güçlendirilmektedir ve 667 MHz'ye kadar işlem yapabilir. Düşük güç tüketimine sahip FPGA donanımı ile enerji verimli ve son derece esnek bir işleyiş ve yönerge sağlar.

  Cihaz, 2GB LPDDR4 ve 16GB Kingston eMMC dahili depolama ile donatılmıştır. Dahili depolamanın yanı sıra, cihaz ihtiyacınıza göre depolama kapasitesini genişletebileceğiniz bir microSD kart yuvası sunar.
  Gigabit Ethernet arabirimi, bir USB 2.0 Type-C portunda entegre Host / Cihaz / Güç Kaynağı işlevi ve bir SYZYGY yüksek hızlı bağlayıcı ile genişletilmiş bağlantı seçenekleri sunan bu kart, uyumlu modüllerle genişletilmiş bağlantı seçenekleri sunar.

  Zengin uzantılara sahip bu geliştirme kartı, 22 pinli bir CSI bağlayıcısı sağlar ve 4 şeritli bir kamerayı destekler. Ayrıca kablosuz bağlantı için M.2 Key E yuvası aracılığıyla bir Wi-Fi modülünü destekler. Standart 2*46 pinli BeagleBone® Başlığı ile cihaz, harici cihazlar bağlamak için GPIO pinleri sunar. Ayrıca, hata ayıklama amaçları için 6 pinli UART hata ayıklama bağlayıcısı ve 10 pinli JTAG bağlantı noktasını içerir.


  • RISC-V ve FPGA: Bu bilgisayar, Microchip'in PolarFire® MPFS025T FCVG484E adlı 5 çekirdekli RISC-V Tabanlı Sistem entegre devresi ve FPGA (Alan Programlanabilir Kapı Dizisi) ile güçlendirilmiştir. Bu işlemci, 667 MHz'ye kadar hızlarda çalışabilir.

  • Enerji Verimliliği ve Esneklik: Bu kart, özelleştirilmiş komutlar ve çevre birimlerini barındırabilen düşük güç tüketimli bir FPGA tasarımına sahiptir. Bu esneklik, çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir.

  • Dahili Depolama: Kart, 2GB LPDDR4 RAM ve 16GB eMMC depolama sunar, bu da çeşitli görevler için yeterli bellek ve depolama kapasitesi sağlar.

  • Çok Yönlü Bağlantı: Yüksek hızlı ağ bağlantısı için Gigabit Ethernet arayüzü, hem host hem de cihaz işlevlerini destekleyen bir USB 2.0 Type-C portu ve diğer cihazlara bağlanmak için bir SYZYGY yüksek hızlı bağlantı noktası sunar.

  • Genişletme Seçenekleri: Kart, kablosuz modül desteği için M.2 Key E yuvası, 4 şeritli kamera arabirimi (CSI) desteği, ek depolama için bir microSD kart yuvası, harici donanımlara bağlanmak için 46 pinli BeagleBone başlıkları, durum göstergeleri için 12 kullanıcı LED'i, sıfırlama düğmesi ve kullanıcı tanımlı işlevler için bir kullanıcı düğmesi gibi genişleme seçeneklerine sahiptir.

  front_fire_beagle.webp (163 KB)

  back_fire_beagle.webp (150 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.