Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Adafruit Pi OLED - Raspberry Pi için 128x32 Monochrome OLED Eklentisi

Ürün Kodu : MP01650
Tedarikçi Kod: 3527
Stok:
446,14 TL + KDV
535,37 TL
EFT / Havale Fiyatı : 519,31 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Adafruit Pi OLED - Raspberry Pi için 128x32 Monochrome OLED Eklentisi

Pi Zero, Pi Zero W, Pi Zero WH, Pi Modelleri, projesi için en kompakt ekranı arıyorsanız , ihtiyacınız olan şey bu olabilir.

Adafruit 128x32 Pi OLED , size küçük bir ekran vermek, her türlü Ahududu Pi bilgisayarlarına oturtmak için hazır küçük OLED dostum. PiOLED, keskin beyaz piksellere sahip tek renkli 128x32 OLED ile birlikte gelir. OLED yalnızca I2C pinlerini kullanır, bu nedenle düğmeler, LED'ler, sensörler vb. için çok sayıda GPIO bağlantınız olur. Ayrıca güzel ve kompakt olduğundan her duruma sığar.

Bu ekranlar küçüktür, yalnızca yaklaşık 1" diyagonaldir, ancak bir OLED ekranın yüksek kontrastı nedeniyle çok okunabilir. Bu ekran 128x32 ayrı beyaz OLED pikselden yapılmıştır ve ekran kendi ışığını yaptığı için arkadan aydınlatma gerekmez. Bu da azalır. OLED'i çalıştırmak için gereken güç ve ekranın bu kadar yüksek kontrasta sahip olmasının nedeni bu; canlılığı nedeniyle bu minyatür ekranı gerçekten seviyoruz!

Ekranı kullanmak çok kolay, SSD1306 yonga seti için bir Python kitaplığımız var. Örnek kodumuz, Python görüntüleme kitaplığını kullanarak istediğiniz şekilde resim, metin çizmenize olanak tanır. Testlerimiz, animasyonlar veya basit videolar yapabilmeniz için 30 FPS güncelleme hızı gösterdi.

Tamamen önceden monte edilmiş ve test edilmiş olarak gelir, böylece onu prize takıp Python kodumuzu yüklemekten başka bir şey yapmanıza gerek kalmaz! Orijinal Pi 1, B+, Pi 2, Pi 3, Pi 4 ve Pi Zero dahil olmak üzere herhangi bir Raspberry Pi bilgisayarla çalışır.

OLED ekranların yüzlerce... OLED'den yapıldığını lütfen unutmayın! Bu, her pikselin biraz organik LED olduğu ve 1000 saatten fazla açık tutulursa kararmaya başlayacağı anlamına gelir. Ekranı eşit bir şekilde parlak tutmak istiyorsanız, karartmalarını önlemek için gerekli olmadığında lütfen ekranı kapatın (pikselleri kapatın).

Talimatlar, yazılımlar, indirmeler ve daha fazlası Öğrenme Kılavuzunda incelemek için tıklayınız.

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit Pi OLED - Raspberry Pi için 128x32 Monochrome OLED Eklentisi SAMM Market’te

Adafruit Pi OLED - Raspberry Pi için 128x32 Monochrome OLED Eklentisi ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.