sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  3M3 / 3.3M ohm Direnç

  Projeleriniz fazla akım sebebi ile bozulmasın! Projelerinize gelen akımı kontrol etmenize yardımcı olan direnç çeşitleri SAMM Market’te sizleri bekliyor. Elektronik devrelerin olmazsa olmaz elemanlarından olan dirençler, elektrik akımını sınırlayarak elektronik malzemenize fazla akım geçmemesini sağlamaktadır. Elektrik akımını zorlama özelliği ile bilinen direnç çeşitleri, diğer elektronik devre elemanlarını yüksek akımdan korumaya yardımcı olur. Oldukça pratik ve kurulumu kolay olan direnç modellerine SAMM Market’ten ulaşabilirsiniz. Elektronik projelerinizin tamamlayıcısı tüm komponent parçaları ve 1/4 W'a kadar dayanıklı 3.3M ohm Direnç için hemen şimdi siparişinizi verin!

  Direnç Nedir?

  Elektronik bir devre elemanı olan direnç, devreye gelen elektrik akımını zorlama özelliği gösterir. Yani elektrik akımının elektronik aletlere potansiyelinin üzerinde akmaması için direnç gösterir. Bunu da şu şekilde yapar; üzerindeki elektrik enerjisini ısıya dönüştürerek harcar.

  Direnç modelleri üzerindeki her bir rengin sayısal değeri vardır. Direnç hesaplamaları yaparken bu renk kodlarından faydalanılır. Akım sınırlama, gerilimi bölme, elektrik enerjisini ısıya dönüştürme gibi kullanım amaçları olan direnç çeşitlerine uygun fiyat avantajı ile satın almak için hemen siparişinizi oluşturun!

  Elektronik Devrelerde Direnç Kullanımının Nedenleri

  • Gerilimi bölmek,
  • Devrede yük oluşturmak,
  • Elektrik enerjisini ısıya dönüştürmek,
  • Hassas devre elemanlarını yüksek akıma karşı koruyarak bozulmasını önlemek
  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı 3M3 / 3.3M ohm Direnç SAMM Market’te!

  Elektronik devrelerin vazgeçilmezi direnç modellerini hemen inceleyin ve projenize uygun direnç çeşidi ile istediğiniz akımı ayarlayarak projenizi yüksek akım geriliminden koruyun.

  Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

 • Ödeme Seçenekleri

3M3 / 3.3M ohm Direnç

SAMM

Ürün Kod:

MP00725

Tedarikçi Kod: 570
0,10 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
0,12 TL
Stok : Stokta Var
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.