sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

1M5 / 1.5M ohm Direnç

Ürün Kod: MP00721
Tedarikçi Kod: 566
(0 Yorum)
0,10 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
0,12 TL
Stok : Stokta Yok
Ürün paketleri 10'ludur.
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • 1M5 / 1.5M ohm Direnç

  Elektronik projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm devre elemanları SAMM Market’te sizleri bekliyor. Elektronik devrelerde önemli komponentlerden olan direnç modelleri uygun fiyatlarla tek tıkla kapınızda! Vazgeçilmez devre elemanlarından olan dirençler, elektronik devrelerde akım sınırlama, gerilim bölme, aşırı akım koruması gibi görevler görür. Akımı sınırlayarak belli bir değerde tutmayı sağlayan direnç çeşitleri sayesinde cihazlarınız yüksek akımdan zarar görmez. Pek çok elektronik üründe karşımıza çıkan direnç türleri için SAMM Market’ten sipariş vermeniz yeter! 1/4 W'a kadar dayanıklı 1.5M ohm Direnç için hemen siparişinizi verin, projenize uygun bu direnç modeli sayesinde onu daha dayanıklı bir hale getirin.

  Direnç Nedir?

  Elektronik bir devre elemanı olan direnç, devreye gelen elektrik akımını zorlama özelliği gösterir. Yani elektrik akımının elektronik aletlere potansiyelinin üzerinde akmaması için direnç gösterir. Bunu da şu şekilde yapar; üzerindeki elektrik enerjisini ısıya dönüştürerek harcar.

  1M5 / 1.5M ohm Direnç Özellikleri

  Direnç modelleri üzerindeki her bir rengin sayısal değeri vardır. Direnç hesaplamaları yaparken bu renk kodlarından faydalanılır. Akım sınırlama, gerilimi bölme, elektrik enerjisini ısıya dönüştürme gibi kullanım amaçları olan direnç çeşitlerine uygun fiyat avantajı ile satın almak için hemen siparişinizi oluşturun!

  • ¼ W gücünde olan bu direnç elektronik devrelerde sıklıkla kullanılır.
  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı 1M5 / 1.5M ohm Direnç SAMM Market’te

  Elektronik devrelerin vazgeçilmezi direnç modellerini hemen inceleyin ve projenize uygun direnç çeşidi ile istediğiniz akımı ayarlayarak projenizi daha güvenli kılın.

  Ağırlık(Kg)
  :
  0.5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.