sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  1M0 / 1M ohm Direnç

  Elektronik devrelerde en çok kullanılan komponentler SAMM Market’te sizleri bekliyor. Projelerin olmazsa olmazı, entegreler, direnç çeşitleri ve daha fazlası uygun fiyat avantajları ile hobi tutkunlarının yüzünü güldürüyor. 1M direnç ve projenize uygun direnç modelleri için siparişinizi oluşturmanız yeterli.

  1M0 / 1M ohm Direnç Özellikleri

  • 1/4 W'a kadar dayanıklıdır.
  • 1M ohm dirençtir.
  • Akım sınırlama, gerilimi bölme, elektrik enerjisini ısıya dönüştürme amacı ile kullanılır.

  Direnç Nedir?

  Elektronik bir devre elemanı olan direnç, devreye gelen elektrik akımını zorlama özelliği gösterir. Yani elektrik akımının elektronik aletlere potansiyelinin üzerinde akmaması için direnç gösterir. Bunu da şu şekilde yapar; üzerindeki elektrik enerjisini ısıya dönüştürerek harcar.

  Direnç modelleri üzerindeki her bir rengin sayısal değeri vardır. Direnç hesaplamaları yaparken bu renk kodlarından faydalanılır. Akım sınırlama, gerilimi bölme, elektrik enerjisini ısıya dönüştürme gibi kullanım amaçları olan direnç çeşitlerine uygun fiyat avantajı ile satın almak için hemen siparişinizi oluşturun!

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı 1M0 / 1M ohm Direnç SAMM Market’te

  Elektronik devrelerin vazgeçilmezi direnç modellerini hemen inceleyin ve projenize uygun direnç çeşidi ile istediğiniz akımı ayarlayarak projenizi yüksek akım geriliminden koruyun.

 • Ödeme Seçenekleri

1M0 / 1M ohm Direnç

SAMM

Ürün Kod:

MP00724

Tedarikçi Kod: 569
0,06 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
0,07 TL
Stok : Stokta Yok
Stoklara düşünce haber ver
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.