sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Adafruit NeoPixel NeoMatrix 8x8 - 64 RGB LED Piksel Matrisi

Ürün Kod: MP01711
Tedarikçi Kod: 1487
(0 Yorum)
1.391,29 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
1.669,55 TL
Stok Miktarı : 8
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • Adafruit NeoPixel NeoMatrix 8x8 - 64 RGB LED Piksel Matrisi

  Adafruit NeoPixel NeoMatrix 8x8 - 64 RGB LED Piksel Matrisi muhteşem özelliklerinden biri 8x8 matriste düzenlenen her piksel ayrı ayrı adreslenebilir. Tüm LED'leri kontrol etmek için sadece bir mikrodenetleyici pini gereklidir ve her LED için 24 bit renk elde edersiniz.

  Kablolaması kolaydır: iki adet 3 pimli bağlantı noktası vardır. Kabloları giriş portuna lehimleyin ve +5V ve topraklama pinlerine 5VDC sağlayın, ardından DIN pinini mikrodenetleyicinize bağlayın. NeoPixel Arduino kitaplığımızı kullanıyorsanız dijital #6'yı kullanın. Ayrıca 5V güç kaynağından mikrodenetleyici/Arduino'ya ortak bir topraklama yapmanız gerekecektir. Her LED 60mA'ya kadar çekebildiğinden (tüm LED'ler parlak beyaz ise panel başına 3.5 Amper'e kadar!) 5V 2A güç kaynağımızı öneriyoruz. Çoğu kullanım için, panel başına yaklaşık 1-2A akım göreceksiniz.

  Diyelim ki, DAHA FAZLA göz kırpmaya ihtiyacınız varsa, bunları birlikte zincirleyebilirsiniz. İkinci ekran için, DIN bağlantısını birinci panelin DOUT'una bağlayın. Ayrıca bir topraklama pimini birbirine bağlayın ve 5V ile güç verin. Buyrun! İstediğiniz kadar zincirleme yapabilirsiniz, ancak 4 veya daha fazla panelden sonra UNO kullanıyorsanız RAM'iniz azalabilir. Güç kullanımınıza da dikkat edin, bunların çoğu için 5V 10A güç kaynağına ihtiyacınız olabilir!

  Çok zamanlamaya özel bir protokole sahip tek bir veri hattı vardır. Protokol zamanlamaya çok duyarlı olduğundan, AVR, Arduino, PIC, mbed vb. gibi gerçek zamanlı bir mikro denetleyici gerektirir. Linux tabanlı bir mikrobilgisayar veya netduino veya Basic Stamp gibi yorumlanmış bir mikro denetleyici ile kullanılamaz. Arduino için harika yazılmış Neopiksel kitaplığımız bu pikselleri destekliyor! Elle ayarlanmış montaj gerektirdiğinden, yalnızca AVR çekirdekleri içindir, ancak diğerleri bu çip sürücüsü kodunu taşımış olabilir, bu yüzden lütfen Google'da dolaşın. 8MHz veya daha hızlı bir işlemci gereklidir.

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit NeoPixel NeoMatrix 8x8 - 64 RGB LED Piksel Matrisi SAMM Market’te

  Adafruit NeoPixel NeoMatrix 8x8 - 64 RGB LED Piksel Matrisi ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.